Konáme z úrovně nedostatku nebo sebelásky? Pro kvalitní život je to důležité! říká Petra Řehořková

Proč lidé chodí pravidelně cvičit?
Proč rozjíždějí vlastní podnikání?
Proč člověk vyhledává plastického chirurga?
Proč pečuje o lidi, kteří mu to nevrací?
Máte odvahu odpovědět sami sobě na podobné otázky?

Občas v životě děláme věci, aniž bychom nad tím přemýšleli. Děláme je pro sebe, protože nás tím směrem táhne srdce, anebo proto, že někdo upozornil na náš nedostatek? „Rozdíl je pro kvalitní život velmi důležitý,“ vysvětluje v podcastu Myšlením na vrchol podnikatelka Petra Řehořková. Mimochodem, na stejné téma bude Petra vést přednášku také na online konferenci Umění žít poslání, která se uskuteční 15. 9. až 20. 9. 2023. Účastnit se můžete z pohodlí svého domova, registrace je zcela zdarma. Více informací získáte zde.

Cesta za svým srdcem

Petra Řehořková se s tématem sebeláska vs. nedostatek setkává ve své profesi velmi často. Za 22 let vybudovala jednu z předních klinik laserové a estetické medicíny v České republice a mimo jiné je také soudní znalkyní oboru kosmetické služby. Laserové epilace, bezbolestná liposukce, odstranění tetování, stejně tak znamének, nebo aplikace botulotoxinu či výplňových materiálů z rukou lékaře. To je pouhý zlomek procedur, za kterými přichází každý den až stovka pacientů do Petra Clinic. Jak s tématem sebeláska versus nedostatek souvisí péče o pacienty na klinice estetické medicíny? Nejen o tom byla řeč v rozhovoru pro podcast Myšlením na vrchol.

Že se vždy vyplácí následovat hlas svého srdce a nenechat se svést z vlastní cesty jen kvůli názorům nebo zkušenostem druhých lidí, ukazuje Petra Řehořková na své podnikatelské cestě. Začínala jako cvičitelka aerobiku a jednou si v odborném časopisu přečetla zajímavý článek o moderních cvičících stolech. Pořád jí ty stoly ležely v hlavě, až se nakonec rozhodla pro svou první podnikatelskou investici a několik kusů koupila. Dnes už má na své klinice nejmodernější vybavení v hodnotě desítek milionů korun a na podnikatelské začátky vzpomíná spíš s nostalgií. Co bylo pro úspěšné podnikání nejdůležitější? Co by neměl žádný podnikatel nikdy dopustit? S čím přicházejí klienti na kliniku estetické medicíny? Jaká rizika často podceňují? Jaké celebrity můžete na klinice potkat? Proč Petra vedle podnikání studuje lékařskou fakultu obor psychologie? I tato témata jsme otevřeli v dnešním rozhovoru.

Co se dozvíte v rozhovoru s Petrou Řehořkovou

  • Rozdíl mezi konáním z úrovně sebelásky a nedostatku
  • Jak se tyto rozdíly projevují v životě
  • S čím nejčastěji přicházejí lidé na Petra Clinic
  • Jak Petra Řehořková šla za svou touhou a budovala vlastní podnikání
  • Na co je potřeba při podnikání ve službách dávat pozor
  • Jak lidé riskují vlastní zdraví pro úsporu pár tisíc korun
  • Co obnáší práce soudního znalce v oboru kosmetické služby
  • Jak se vyvíjí obor estetické medicíny
  • Je v oboru nějaký prostor pro umělou inteligenci?

O autorovi
Lukáš Eder
Vyberte si z podobných témat
Top
Shopping Cart