Kudy vede nejkratší cesta k úspěchu?

Existuje zkratka k úspěchu?
Jak rozjet nový projekt jen s myšlenkou a minimálními zdroji?
Co dělat, když se nedaří a člověka přemáhají pochyby?

Nejen na tyto otázky odpověděli hosté panelové diskuse na konferenci Tajemství obchodu v roce 2021. Předplatitelé FC Workshopu již dobře znají příběhy diskutujících podnikatelů, kteří otevřeně sdíleli své zkušenosti. Václav Staněk, Romana Ljubasová a Petr Štěpánek šli k vybudování úspěšného podnikání každý trochu jinou cestou, ale přesto na jejich příbězích můžeme nalézt mnoho společného. Záznam jejich společné diskuse si můžete vychutnat jak v audioverzi v přehrávači výše v každé podcastové aplikaci, tak i ve formě videa na YouTube. Video naleznete ve odkazu níže.

Hlas Romany Ljubasové můžete pravidelně slyšet v úvodní znělce tohoto podcastu. Majitelka společnosti Inca Collagen řiká: „Když věříte, že něco dokážete, tak to dokážete, když věříte, že něco nedokážete, tak to nedokážete.“ Krásně tak parafrázuje známou myšlenku Henryho Forda, jehož podnikatelský příběh byl kdysi inspirací také pro Napoleona Hilla, autora knihy Myšlením k bohatství. Tato kniha byla zase inspirací pro mladičkého Václava Staňka, který právě tento světový bestseller označil jako jednu z prvních knih, která začala již v dospívání formovat jeho podnikatelskou mysl. No a koho jiného přizvat do diskuse než českého ambasadora nadace Napoleona Hilla, Petra Štěpánka, díky kterému byla slavná kniha přeložena do češtiny v její původní verzi z roku 1937. Mimochodem, první vydání této původní verze v českém jazyce je již kompletně vyprodáno a dotisk je realizován jen na objednávku, více zjistíte zde.

Fungují v životě zkratky?

Zakladatel společnosti Vasky, Václav Staněk rozjížděl vlastní podnikání obratem po dovršení plnoletosti. Základním kapitálem jeho společnosti bylo třicet tisíc korun. Kdekdo by řekl, že je to příliš málo na rozjetí milionového byznysu, ovšem Vašek v tom neviděl problém a během diskuze sdílí „povolené zkratky“, které mu pomohly k úspěchu. Jaké to jsou? Nejen to se dozvíte z videa níže.

Co vše se dozvíte z panelové diskuse?

 • Jak Vašek Staněk rozjel milionový byznys s minimálními zdroji?
 • Co pomáhá Romaně Ljubasové udržet pozitivní mysl v jakékoliv době?
 • Kdy Petr Štěpánek poprvé na vlastní kůži zažil spojení s „vyšší inteligencí“?
 • Jakou roli sehrávají vzory na cestě za úspěchem?
 • Jak si nastavit a udržet životní rovnováhu?
 • Co dělat, když nás přemáhají pochyby?
 • Jak vnímat pochyby zdravě?
 • Co to znamená tovární nastavení u lidí?
 • Jak v sobě probudit tovární nastavení?
 • Jak pracovat s kritikou?
 • Co pro úspěšné podnikatele znamenají peníze?
 • Jaký je největší rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými?

Jaký bude Váš další krok k úspěchu?

– Líbila se Vám nějaká myšlenka v panelové diskusi? Jaká myšlenka to byla? Máte ji někde zapsanou? Jak s ní budete dále pracovat? Hledáte-li nástroj, který Vám pomůže rozvíjet myšlenky nejen z podcastu Myšlením na vrchol, dovolíme si doporučit nedatovaný FC Diář. Unikátní nástroj každodenního růstu, který Vás nenechá usnout na vavřínech, najdete jen zde

– Hledáte další inspiraci pro lepší život? Každé dva měsíce můžete získat unikátní magazín FC Workshop, který je plný příběhů, zkušeností a myšlenek. Najdete v něm také pracovní listy, které Vás nenechají články jen číst, ale posunou Váš život o další stupeň výš. Doprodej konkrétních výtisků je k dispozici jen zde.

Top
Shopping Cart