„Zkratky v životě nefungují,“ říká odbornice na lidskou krásu Anna Brandejs

Své práci dávala všechno.

Nebyla to pro ni jen práce, byl to koníček i smysl života. Firmu, pro kterou pracovala, doslova milovala. Krátce po třicítce dosahovala skvělých výsledků, propracovala se na vysokou manažerskou pozici s výborným platem, služebním autem a vlastní kanceláří. Tehdy si myslela, že stojí na začátku slibné manažerské kariéry a nic nenasvědčovalo, že by to mělo být jinak. Jenže i tak přišel šok. Jednoho dne přišel nadřízený a položil na stůl výpověď. Důvod? Ten Anna Brandejs dodnes nezná. 

V tištěném workshopu Přepni mysl na lepší život ukazujeme, jak si udržet zdravé pozitivní myšlení bez ohledu na dobu a situace, které prožíváme. Když člověk stojí před nečekanou a náročnou situací, tak si není snadné udržet pozitivní mysl a věřit v lepší budoucnost. Něco podobného prožila také Anna Brandejs. Kdysi manažerka, pro kterou byla výpověď to nejhorší, co ji mohlo potkat, dnes již podnikatelka, která ji vnímá naopak jako to nejlepší, co se mohlo stát. Anna byla hostem dnešního podcastu Myšlením na vrchol a ve svých zkušenostech jen potvrzuje, jak je důležité pečovat o kvalitu svého myšlení. Ostatně sama k tomu přispívá u svých zákazníků skrze vlastní podnikání. 

Nebýt nečekaného vyhazovu z práce, kdo ví, zda by se Anna pro podnikání rozhodla. Po odchodu z manažerské pozice založila vlastní společnost Medaprex, se kterou v letošním roce oslavila dvacet let na trhu. Anna již dvacet let pomáhá svým zákazníkům ke kráse. Nejprve se zaměřila na dovoz kosmetických přípravků a doplňků stravy, pak vybudovala prestižní kliniku estetické medicíny Brandeis Clinic a v letošním roce uvedla na trh vlastní kosmetickou značku, které propůjčila vlastní jméno Anna Brandejs. Hned v úvodu podcastu Anna vzpomíná na dvacet let podnikání v oboru lidské krásy:

Těch dvacet let podnikání byla jízda. Kdysi jsem četla knihu od Roberta Kiyosakiho, ve které říkal, že devět z deseti firem do deseti let zkrachuje. Proto jsem ráda, že jsme přežili už dvacet let. Bylo to těžké i veselé. Dřina a překonávání překážek. Myslím však, že tím nejlepším na naší firmě je, že se dvacet let chováme k našim zákazníkům slušně. Budujeme důvěru.“

Co vše se dozvíte z rozhovoru s Annou Brandejs:

● Jestli někdy stála s Medaprexem před krachem;

● V čem byla při začátcích podnikání naivní;

● Co ji k podnikání přivedlo;

● Proč přenechala a pronajala svoji Brandeis Clinic externím chirurgům;

● Co dnes přináší Anně energii a čemu se věnuje;

● Jakým způsobem vyvíjí své produkty;

● Proč je pro Annu tuze důležitý zákaznický servis a jak jej dělá;

● S kým Medaprex spolupracuje;

● Jaké jsou trendy v oblasti kosmetiky;

● Co si myslí o dnešní době a jaký vliv má dnešní doba na firmu;

● Jak obstát před konkurencí s miliardovými rozpočty na reklamu;

● Co Anně pomáhá udržet si zdravou mysl a životosprávu;

● Jaké knihy Annu Brandejs v životě ovlivnily;

● Kde bude značka Anna Brandejs za 5 let.

Top
Shopping Cart