Strach je příležitost poznat sami sebe, říká český ambasador knihy Myšlením k bohatství

Uběhl rok od chvíle, kdy jsme na konferenci Tajemství obchodu oficiálně pokřtili vydání prvního kompletního překladu knihy Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla. Nejen slavnostní křest celé knihy, ale také záznam z celé konference je k dispozici pro všechny předplatitele FC kurzů a workshopů jen zde.

K tomuto výročí jsem si do podcastu Myšlením na vrchol pozval hosta, kterého posluchačům mého podcastu a čtenářům FC Workshopu nemusím dlouze představovat – Petra Štěpánka. Právě díky Petrovi se podařilo slavnou Hillovu knihu přeložit do češtiny v její původní verzi a hned v úvodu našeho povídání mě zajímalo, jak se knize během prvního roku dařilo. 

Původně jsme měli vytištěný a naskladněný náklad 5 000 výtisků. Domýšleli jsme se, jak dlouho nám vydrží. Bylo totiž obtížné veřejnosti sdělit, že se jedná o novou knihu, ne pouze další vydání původní zkrácené verze. Avšak za devět měsíců byla zcela vyprodána. Nyní jsou na pultech knihkupectví poslední kusy,“ odpovídá v úvodu rozhovoru Petr Štěpánek. Celé naše povídání si můžete poslechnou v jakékoliv podcastové aplikaci anebo ve videu níže. 

Za zmínku také stojí nejnovější Petrův počin – Nakopávač bohatství. Jedná se o užitečný zdroj informací, které, na rozdíl od všech ostatních kolem nás, nevytvářejí strach. „S marketingovou specialistkou jsme se zamýšleli nad tím, jak vše, co je obsaženo v knize Myšlením k bohatství, co nejvíce zpřístupnit lidem v dnešní době. Přišla s nápadem vytvořit jakýsi jednoduchý program, nesmírně hodnotný a bohatý, velmi dostupný, u kterého bychom se soustředili výhradně na přínos pro lidi. A začali jsme o tom mluvit… V tu chvíli zapracovala intuice a já uviděl rozměry něčeho, o čem jsem nevěděl, zda to dokážu vytvořit,“ popisuje úplné začátky nového projektu Petr.

Co vše se dozvíte z rozhovoru s Petrem Štěpánkem:

 • Jak čtenáři reagují na novou, nezkrácenou verzi knihy?
 • Jakým způsobem se chystá dotisk knihy Myšlením k bohatství?
 • Proč mají čtenáři nejspíš na delší čas poslední šanci knihu získat?
 • Co pro mě a Petra Štěpánka znamená strach?
 • Jak se Petr naučil pracovat se strachem?
 • Co je a jak vznikl nápad vytvořit projekt Nakopávač bohatství?
 • Proč 30denní program zveřejnil už pátý den?
 • Proč je pro Petra důležité osm hodin denně spát?
 • Jak Petr vnímá lidi, kteří v osobním rozvoji podnikají skutečné kroky?
 • Proč podle Petra nemá smysl čekat na příchod inspirace, ale pustit se do práce?
 • Jaký je nutný ekvivalent k našim snům?
 • A mnoho dalšího…

Tři kroky pro pozitivní inspiraci

 1. Hledáte pravidelný zdroj informací, které Vám pomohou přeprogramovat způsob myšlení? Zaregistrujte se do Petrova Nakopávače bohatství. První krok ke zdravější mysli uděláte zde.
 2. Chcete tyto pozitivní informace aplikovat do života a vytěžit z nich maximum? Pomůže Vám tištěný FC Workshop, kde najdete pracovní listy, které Vám s tím pomohou. Předplatné aktivujete zde
 1. Ještě jste nečetli knihu Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla v její původní verzi? Využijte poslední příležitost a získejte svůj výtisk v dotisku. Svůj výtisk můžete rezervovat zde.
O autorovi
Lukáš Eder
Vyberte si z podobných témat
Top
Shopping Cart