Okamžitá pomoc od úzkosti – cesta k psychické odolnosti (Speciál pro ženy)

Jste často v napětí a přepadají vás pocity úzkosti?

Řešte je včas, abyste předešla hlubším psychickým problémům, jako deprese, vyhoření, či panické ataky. Psycholožka Lucie Kolaříková vám během tříhodinového workshopu předá účinné metody, které sama ověřila během své více než 20-letou praxi. Naučíte se zvládat úzkost, pracovat se strachem a zvýšíte svou psychickou odolnost.

Na jednoho člověka je toho dnes moc. Sice žijeme v blahobytu, o kterém se našim předkům nesnilo, ale psychického zahlcení jsme dnes vystaveni mnohem víc než kdy předtím.

Víme o problémech a přírodních katastrofách ve vzdálených zemích, zvládli jsme celosvětový strach a izolaci při pandemii, denně vstřebáváme množství informací na sociálních sítích, zvykli jsme si komunikovat na mnoha kanálech s mnoha lidmi najednou. A přitom vedle toho i nadále žijeme své běžné životy, chceme dát maximum svým dětem, máme své ambice a řešíme každodenní situace.

Naše nervová soustavu je od přírody naprogramovaná na to, abychom byli v pozoru a brali vážně výstražné signály, pokud chceme přežít a předat své geny dalším generacím. A tak tato kombinace mnoha podnětů a pozorné nervové soustavy dovedla mnohé z nás do stavu neustálého napětí, stresu a úzkostí.

Víc než kdy předtím potřebujeme VĚDOMĚ a CÍLENĚ:

 • Uvolňovat psychické a fyzické napětí
 • Pracovat se svou myslí a emocemi
 • Vytvářet si prospěšné návyky a měnit své chování

Stres totiž přichází automaticky, zatímco klid potřebujeme vědomě pěstovat.

Proto jsme připravili speciální workshop s psycholožkou Lucií Kolaříkovou, na kterém strach i úzkost lépe pochopíte a zjistíte, že jsou to smysluplné mechanismy psychiky. Přijďte 11.června v 18:00 do kavárny Space Cafe načerpat inspiraci a posílit odvahu ke zvládání každodenních výzev s větší lehkostí. Strach i úzkost můžete postupně ztišit a bravurně zvládnout, když víte, jak na ně. Pěstování psychické odolnosti se dost možná stane vaším novým koníčkem.

Proč byste měli přijít na workshop s Lucií Kolaříkovou

 • Zažijete provázení třemi a více technikami z oblasti mindfulness, KBT a řízené relaxace.
 • Získáte tipy do Vašeho každodenního života.
 • Ponoříte se do většího soucitu a laskavosti k sobě sama.
 • Dostanete odpovědi na vaše otázky.
 • Budete v úzké skupině lidí, kteří prožívají podobná trápení a životní zkušenosti.
 • Osvojíte si ověřené techniky pro každodenní duševní hygienu.
 • Zažijete unikátní tříhodinový program v komorní atmosféře.

Na jaký program se můžete těšit:

 1. Uvolňující technika
 2. Úvod do tematu strachu a úzkostí
 3. Představení účinných technik na práci s myslí, všímavosti a relaxaci tela. Jejich popis, provedeni a konkrétní příklady využití.
 4. Sebeláska – úvod do tématu a vysvětlení souvislosti se strachem
 5. Tipy a doporučení pro práci se sebeláskou v životě
 6. Provazeni technikami pěstování sebelasky
 7. Sdílení a otázky a odpovědi
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo je Lucie Kolaříková

 • Lucie Kolaříková dipl.- psych. – psycholožka, lektorka a koučka. Ve své práci užívá především techniky systemické terapie a transakční analýzy. 
  Napsala knihu Učebnice sebelásky, tvoří transformační on-line programy k tématům sebelásky a léčení stresu a strachu. Je zakladatelkou a mentorkou Klubu Ultimátně Spokojená®. V minulosti prošla panickými ataky a úzkostmi, proto neposkytne ke strachu jen odborný pohled, ale také osobní zkušenosti.

Jak se dostanete do Space Cafe

Kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, a to uprostřed ulice Stroupežnického, která spojuje Obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Jde o budova, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny je zpoza rohu, z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
 • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď jednu stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), nebo jednu až dvě zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

 • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

 • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích Obchodního centra Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Důležité kontakty

Top
Shopping Cart