Vánoční Speciál FC 2018 – Jak zůstat pozitivní i v negativních chvílích

AKTUALIZACE : SPECIÁL je téměř vyprodán. Objednávejte rychle.

Víš, že máš kouzelnou moc? Na Štědrý večer můžeš někoho udělat šťastným. Udělej to, prosím. Svět potřebuje víc šťastných lidí.

Tobě to vezme jen pár sekund. Ale obdarovaný si to bude pamatovat celý život.

My Ti totiž pošleme v diskrétní neprůhledné obálce na Tvou adresu něco pro něj. Něco, co jen podepíšeš a položíš pod stromeček. A zbytek nech na mně.

Ať bude Tvůj blízký prožívat v roce 2019 jakkoli těžkou situaci, bude při něm tento dárek. Dárek s Tvým věnováním, který mu pomůže. Naučí mu kteroukoli událost, i tu sebetěžší, chápat jako minci o dvou stranách. I když v té chvíli bude pln smutku vnímat jen tu “rubovou”, tu negativní, já ho naučím vidět i tu druhou, pozitivní.

Naučím ho usmívat se přes slzy. Naučím ho pokračovat přes překážky. Naučím ho nevzdávat se, když prohraje. Donutím ho vyhrát.

A to všechno DÍKY TOBĚ.

Udělej si, prosím, pro sebe jednu minutu. Zamysli se, na kom Ti opravdu záleží.

 • Může to být kolega, který Ti dává energii po celý rok.
 • Může to být kamarád, který je tady pro Tebe, kdykoli potřebuješ.
 • Může to být někdo z rodiny, rodič či dítě, kteří se mohou uzavírat do své samoty a nesvěřovat Ti největší vnitřní bolesti – a přesto by v nejtěžší chvíli potřebovali pomoc. Proto Vánoční Speciál vznikl.
 • A může to být samozřejmě i partner, se kterým neprožíváš snadné chvíle. Nebo ten, s nímž jste šťastní a chceš mu dát najevo, že ať se bude dít cokoli, nikdy se v problémech neocitne sám. A řekneš mu to beze slov. Jen darováním pod stromečkem.
 • Anebo to můžeš být i Ty – nejdůležitější bytost Tvého života, se kterou potřebuješ být vždy v dobré společnosti.

Vánoční Speciál, tentokrát na obálce s mincí o dvou stranách, je jiný než běžný magazín FC, který vydáváme po celý rok.

 1. Je rozšířený, 144 stran, na těžším papíru, pronese se.
 2. Je možné najednou zakoupit a zaslat více kusů (podle počtu obdarovaných).
 3. Není součástí předplatného magazínu FC, předplatitelům ho tedy neposíláme automaticky, je nutné ho objednat zvlášť.

Chceš mít unikátní dárek, který bude mít pro obdarovaného hodnotu po celý kalendářní rok 2019 – a po celou tuto dobu se mu připomeneš, kdykoli Speciál otevře? Pokud ano, pak:

 1. Objednej zvolený počet výtisků zde
 2. Vyčkej. Přijde Ti doporučená zásilka v neprůhledném obalu. Ten otevři a do čtyřlístku vpravo dole se fixou podepiš, případně přidej svůj jednoduchý vzkaz nebo symbol.
 3. Pak už jen věnuj dárek tvé blízké osobě.

POZOR! Vánoční Speciál byl vytištěn jen v limitované edici a zasíláme jej pouze po omezenou dobu do vyprodání. Dotisk nových kusů již nebude.

Máte časopis raději vždy při sobě ve svém mobilním zařízení? Pak je tu právě pro Vás elektronická verze za skvělou cenu. Zde můžete zakoupit nejen letošní speciál, ale i speciál z předchozích let včetně zvýhodněného balíčku.

V případě zájmu o zaslání na Slovensko vstupte zde a v pravém horním rohu překlikněte z CZK na EUR.

Děkujeme!

Top
Shopping Cart