Beseda s odborníky na téma JAK NEPODLEHNOUT NEGATIVNÍM EMOCÍM

Vidíte vše černě a chcete s tím konečně něco udělat?
Nemůžete se hnout v životě z místa kvůli špatnému nastavení mysli?
Nevidíte světlo na konci tunelu a máte tendenci upadat do deprese?

Možná vám jen negativní emoce přerostly přes hlavu a řídí váš život. Skoncujte s negativním zacyklením a objevte v práci s emocemi klíč k pozitivnímu životu. Přijměte pozvání na besedu s předními českými odborníky na duševní zdraví, která vám pomůže otevřít dveře k psychické pohodě a životnímu štěstí.

Zjistěte Jak nepodlehnout negativním emocím. Nechte se inspirovat a osvojte si strategie, které pomáhají udržet klid a optimismus i v turbulentních časech. Uvolněte se a získejte klíčové nástroje pro posílení psychické odolnosti. Pochopte svět emocí a vydejte se na cestu k emocionální svobodě a šťastnému životu! Již 14. května 2024 připravujeme další ze série besed s odborníky. Můžete se těšit na přednášku a panelovou diskusi PhDr. Mariana Jelínka s Mudr. Radkinem Honzákem.

 • Co se děje se životem, pokud nemáme emoce pod kontrolou? 
 • Jaké emoce stojí za nezastavitelnou chutí k jídlu?
 • Jak s nimi pracovat? 

Nejen na tyto otázky odpoví řečníci večera během své přednášky a následně můžete své dotazy vznést v navazující panelové diskusi. Večerem provází Lukáš Eder, autor podcastu Myšlením na vrchol. Vše se bude odehrávat v útulné atmosféře kavárny Space Cafe v Praze na Andělu, jen pár minut chůze od metra, tramvají a OC Nový Smíchov.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

S kým se můžete potkat

 • PhDr. Marián Jelínek – Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Terezou Bledou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery a MSc. postgraduálního studia na Newton University.

Mudr. Radkin Honzák – je český psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog. Specializuje se na psychoterapii a je zastáncem psychosomatického (biopsychosociálního) přístupu. Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy. Je autorem několika populárně naučných knih o psychologii.

 • Lukáš Eder – večerem provází a panelovou diskusi moderuje autor podcastu Myšlením na vrchol

Na co se můžete těšit

 1. Čekají vás tři hodiny společného času v komorní atmosféře pražské kavárny Space Cafe která bude po dobu akce uzavřena pro veřejnost (návštěvníky z ulice), a přitom personál i kompletní sortiment kavárny vám budou dál k dispozici.
 2. Přednáška Mariána Jelínka a Radkina Honzáka
 3. Panelová diskuse, se speciálním hostem, kde můžete položit svůj dotaz.
 4. Prostor pro osobní setkání, konzultace a networking, abyste se svěřili se svým trápením, pokud chcete, a pochopili, co pro sebe můžete udělat.
 5. Komorní atmosféra – kapacita večera je z důvodu zachování komorní atmosféry omezena jen na 40 diváků.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Jak se dostanete do Space Cafe

Kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, a to uprostřed ulice Stroupežnického, která spojuje Obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Jde o budova, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny je zpoza rohu, z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

 • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď jednu stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), nebo jednu až dvě zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

 • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

 • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích Obchodního centra Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Důležité kontakty

Top
Shopping Cart