Večer s Petrem Casanovou

Šťastné a veselé v kruhu láskyplné rodiny, taková je ideální představa o trávení vánočních svátků. Co když ale právě v tomto období zůstaneme sami, poprvé bez někoho blízkého? Pro všechny, kteří špatně snášejí osamělost, jsem se rozhodl přesně týden před Vánocemi, 17. prosince, udělat speciální večer. Pozvat vás k sobě. Místo je jen pro 20 lidí, omlouvám se. Ale tím spíš si budeme moci z očí do očí objasnit:

Jak zvládnout první Vánoce bez blízkého člověka

FirstClass jsem před osmi lety zakládal s přáním, aby si už nikdo nemusel připadat na své těžkosti sám. Aby měl na koho se obrátit, s kým sdílet, kde najít jiný úhel pohledu, světlo, uklidnění, cestu. I když je předvánoční období hektické, na tohle si čas rozhodně udělám. Pokud můžete i Vy, přijďte. Věřím, že Vám to pomůže. A že pochopíte, že někdy musíme zkrátka projít některými obdobími úplně sami, abychom se přesvědčili, že to dokážeme.

Večer proběhne tak, že se pohodlně usadíte a budeme si povídat. Přibližně tři hodiny s dobrým občerstvením a myšlenkami. Mým cílem je, aby Vám bylo fajn, nikdy jste na ten pocit nezapomněli a uvědomili si, že všechno je jako mince o dvou stranách. A že i když se někdy cítíte sami, ve skutečnosti sami nejste a ty nejkrásnější vánoční dárky mohou být zabaleny v neočekávaném papíře. Možná ten Váš Štědrý den proběhne už 17. prosince.

Kde? Praha 1, Washingtonova 5
Kdy? V úterý 17. prosince 2019 od 16 do 19 hodin
V kolik můžu dorazit? Petr se bude těšit již 30 minut před začátkem

Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.