Vánoční setkání s Petrem Casanovou

Dobrá káva. Občerstvení. Klid. Případně soukromí v odděleném salonku. Pro Vás příležitost vyřešit svůj problém.

Zakladatel FirstClassu Petr Casanova přistoupil na šest výjimečných setkání, vždy s omezeným počtem účastníků.

Všechny středeční podvečery až do Vánoc v prostoru exkluzivně vyhrazené kavárny Space Cafe v Praze na Andělu.

Vejdete, prokážete se platnou vstupenkou a jste obslouženi. Usadíte se na jedné z několika desítek pohodlných židlí, uspořádaných divadelně anebo do půlkruhu. V popředu bude ta Petrova. Scéna pro tento večer.

Space je anglicky prostor. V této kavárně bez jiných hostů bude prostor na společné povídání všech i na soukromé svěření ve dvou oddělených saloncích. Kromě Petra může být k dispozici i vztahový terapeut nebo párový kouč. Ale nebojte, ptát se ani svěřovat se nemusíte, pokud nechcete. Prostě si jen užijete posezení a Petrovu přednášku či konkrétní doporučení. Je to o Vaší pohodě, případně o návratu do pohody Vašeho partnera, sourozence, dítěte, rodiče, kamaráda, kolegy, kohokoli, na kom Vám záleží a komu, věříte, Petrovy pohledy mohou pomoci.

Samozřejmostí na místě budou i Petrovy knihy a psané kurzy. Petr Vám rád doporučí dárek pro konkrétní osobu, publikaci podepíše nebo opatří osobním věnováním. Pokud chcete, pořídíte si i společnou fotografii. To všechno v prostředí výborné kávy, zákusků, občerstvení. Potěšte sebe nebo druhé setkáním, které může zbavit zbytečných problémů před Štědrým dnem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Časový plán

Petr bude na místě od 15:30, připraven pro osobní seznámení a popovídání (cca do 17:00).

V 17:00 následuje Petrovo úvodní slovo a přechod k veřejným otázkám, pokládaným ústně nebo písemně. Rozbor jednotlivých případů, možnost společného řešení (kruh) a vzdělávání v záležitostech, které naslouchající účastníky nemusí trápit dnes, ale kdykoli v budoucnu, anebo jejich blízké.

Souběžně s tím bude možné využít přítomného kouče s terapeutickým přesahem pro bezplatné konzultace v odděleném salonku ve formátu 1 : 1 (z očí do očí).

  • Nedovoluje-li Vám časové zaneprázdnění přijít včas, připojit se můžete kdykoli v průběhu večera.
  • Stejně tak můžete i kdykoli odejít, nutí-li Vás další povinnosti.
  • Akce je bez přestávky, připravené pohoštění však můžete čerpat kdykoli.

Od cca 19:00 bude prostor pro pořízení společné fotografie s Petrem či vepisování Petrových věnování do konkrétních publikací, které jsou na místě k pročtení i zakoupení.

Kavárna Space Café je po celou dobu vyhrazena pouze účastníkům tohoto setkání. Předpokládaný konec je v cca 20:30.

DOPORUČENÍ: Nepřicházejte „z ulice“. Mějte dopředu zakoupenou vstupenku. Kapacita akce je na Petrovo přání striktně omezená.

Jak se na místo dostat?

  • Všechna setkání proběhnou v kavárně Space Cafe na adrese Praha 5, Stroupežnického 17. Vchod je z ulice Karla Engliše (viz navigace na fotografiích). Mapa zde.
  • Spojení: Do vzdálenosti 200 metrů jsou stanice metra B Anděl, tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191. Využíváte-li meziměstské spoje, ve vzdálenosti 200 metrů od kavárny je autobusové nádraží Praha-Na Knížecí, zatímco autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je vzdálené 1 stanici metrem (vystoupíte ve stanici Anděl) nebo 1 až 2 zastávky tramvají (vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl).
  • U vstupu do kavárny bude zkontrolována Vaše vstupenka – buď v telefonu, nebo vytištěná.

V případě dotazů nebo technických potíží se zakoupením vstupenky pište na [email protected]

Roh ulic Stroupežnického a Karla Engliše
Vchod do kavárny

Petr Casanova je autorem deseti knižních bestsellerů – 250 zákonů lásky, Dvanáct srdcí, 100 nejkratších cest k Tobě, Protože, Cítit rozumem, myslet srdcem, Čtyři prány štěstí, Spolu, JáMy spřízněných duší, Sami a L.E.Ž., za anglickou verzi 250 Laws of Love obdržel status Amazon Best-Selling Author.

Petr je zakladatelem FirstClass.cz, největšího prostředí pro psychologický osobní rozvoj v Česku a na Slovensku, dále zakladatelem a tvůrcem magazínů FC a podcastů Řešidlo.

Individuální konzultace u Petra Casanovy jsou jinak obsazené do 30. června 2023. Vánoční setkání jsou unikátní příležitostí mimo pevný kalendář.

Top
Shopping Cart