SPOLU

Dárková kniha Petra Casanovy

(Nejen) valentýnské překvapení pro partnera

Novinka roku 2021

Sleva

TERMíN VYDÁNÍ: únor 2021

399  299  vč. DPH

Zvýhodněná cena v předprodeji (-25%)

Záleží Vám na člověku po svém boku? Nechcete přijít o vztah, který jste si vysnili? Pak si uvědomte důležitost toho slova. SPOLU. Spolu totiž stavíme, ale taky boříme…

Motto: „Ve vztahu nikdy není jenom jeden vítěz a jeden poražený, ale vždy jen dva vítězové, nebo dva poražení.“

Neobvykle neromantická kniha o obvykle romantickém slově. Láska. Ta přitom zdaleka není jenom slovo nebo pocit. Láska je především čin. 

Vztah je totiž jako zahrada, který musíme každodenně udržovat, jinak zajde. A k tomu, aby zašel, nemusíme nutně udělat něco špatně. Stačí, že neuděláme nic.

Stačí, že začneme neřešit, nesdílet, nekomunikovat, nepodporovat, nesoucítit. Že začneme zapomínat, že vztah je hlavně dřina. Že milovat znamená nejen neubližovat, nejen důvěřovat, nejen se obětovat, ale také mít svou osobní mez. Být ve všem SPOLU, ale ani nezapomínat na sebe. Jen pak totiž milovat znamená dokázat spolu víc, být spolu silnější a spokojenější než o samotě.

Sháníte dárek pro partnera, na kterém Vám záleží? Je to 264 stran, které promluví za Vás. Ať už procházíte krizí, nebo se krizi chcete vyhnout. Ať už žijete svůj sen, nebo Vám ten sen začal protékat mezi prsty. Je to kniha krátkých uvědomění do chvil, kdy už víte, že sami vztah nevybudujete. Že každý most potřebuje dva pevné břehy. A oba potřebují na své síle pracovat – jinak se most zhroutí.

Unikátní kniha Petra Casanovy v novém čtvercovém formátu má pět částí. Věnuje se společnému zvládání toxických nálad, slabosti, výchovy, minulosti i okamžité nekompatibility. Ukazuje, pro jaké zbytečné chyby se vztahy ukvapeně hroutí, jak málo stačí k jejich záchraně a novému začátku bez ohledu na to, zda je dnes Valentýn či běžný den.

S touto knihou není na záchranu vztahu nikdy pozdě. Stačí jen chtít ji otevřít…

Cena tištěné knihy od 1. února bude 399 Kč (16 €).

Cena nyní v předprodeji je 299 Kč (12 €) zvýhodněna o 25%.

Termín zaslání: od konce ledna 2021. Objednáte klikem zlatého tlačítka nahoře.

(Více o autorovi)

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro