SPOLU

Vztah je jako zahrada, kterou musíme každodenně udržovat, jinak zajde. A k tomu, aby vztah zašel, nemusíme nutně udělat něco špatně. Stačí, že neuděláme nic. Stačí, že začneme neřešit, nesdílet, nekomunikovat, nepodporovat, nesoucítit. Že začneme zapomínat, že vztah je hlavně dřina. Že milovat znamená nejen neubližovat, nejen důvěřovat, nejen se obětovat, ale také mít svou osobní mez. Být ve všem SPOLU, ale ani nezapomínat na sebe. Jen pak totiž milovat znamená dokázat spolu víc, být spolu silnější a spokojenější než o samotě.

Spolu

Neobvykle neromantická kniha o obvykle romantickém slově. Láska.

Exkluzivní obsah

Nová kniha

Vztah je jako zahrada, kterou musíme každodenně udržovat, jinak zajde. A k tomu, aby vztah zašel, nemusíme nutně udělat něco špatně. Stačí, že neuděláme nic.

Stačí, že začneme neřešit, nesdílet, nekomunikovat, nepodporovat, nesoucítit. Že začneme zapomínat, že vztah je hlavně dřina. Že milovat znamená nejen neubližovat, nejen důvěřovat, nejen se obětovat, ale také mít svou osobní mez. Být ve všem SPOLU, ale ani nezapomínat na sebe. Jen pak totiž milovat znamená dokázat spolu víc, být spolu silnější a spokojenější než o samotě.

O autorovi

Pětačtyřicetiletý Petr Casanova, který za anglickou verzi českého bestselleru 250 zákonů lásky (250 Laws of Love) získal status Amazon Best-Selling Author, dedikuje knihu Spolu všem, kteří prochází krizí nebo se jí chtějí vyhnout. Ať už žijí svůj sen, nebo jim ten sen začal protékat mezi prsty. Je to kniha krátkých uvědomění do chvil, kdy už víte, že sami vztah nevybudujete. Že každý most potřebuje dva pevné břehy. A oba potřebují na své síle pracovat, jinak se most zhroutí.

Obsah

Unikátní kniha Petra Casanovy v novém čtvercovém formátu má pět částí. Věnuje se společnému zvládání toxických nálad, slabosti, výchovy, minulosti i okamžité nekompatibility. Ukazuje, pro jaké zbytečné chyby se vztahy ukvapeně hroutí, jak málo stačí k jejich záchraně a novému začátku bez ohledu na to, zda je dnes Valentýn či běžný den.

S touto knihou není na záchranu vztahu nikdy pozdě. Stačí jen chtít ji otevřít…

Zvolte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro