Setkání s Petrem Casanovou

Je to tak prosté: Pokud chceš, aby Ti někdo věřil, nelži mu. 

Proč se divíš, že Ti přestává věřit, když přišel na to, že mu lžeš?

Lituješ? Chceš to změnit? Nemůžeš vrátit čas, ale přesto velkou šanci máš.

Ke své desáté knize L.E.Ž. připojuje Petr Casanova čtyři velká osobní setkání. Živě promluví v Ostravě, Brně, Plzni a Praze. Patříte k těm, kdo se ve vztahu potýkají se lží? Nechápete, proč nedokážete zapomenout, opětovně věřit nebo odmilovat se, když Vám někdo ublížil? Doufáte ve změnu svého protějšku, nebo neumíte zvládnout svou vlastní?

Potkejte se přímo s Petrem. Využijte exkluzivní večer, který je určený nejen k poslechu, ale také k osobnímu položení jakékoli otázky. Vemte své přátele, na kterých Vám záleží a kteří se lží ve vztahu trápí.

Na místě bude možné knihu L.E.Ž. nejen zakoupit, ale také doplnit o Petrovo vlastnoruční věnování Vám, nebo Vámi obdarovanému blízkému člověku, kterému chcete, aby kniha v jeho životě pomohla.

Pro aktivní členy jsme připravili slevové kupóny. Pro členy FCKLUB sleva 25 % a FCPREMIUM sleva 50 %.

Slevový kupón získáte po přihlášení do členské sekce ZDE

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Program

14.30 otevření prostor, možnost prvního setkání s Petrem

14.30 – 16.00 Petr je k dispozici na podepisování, společné fotografování i povídání. Na místě budou k zakoupení všechny jeho knihy, Petr rád poradí s výběrem dle konkrétního tématu.

16.00 – 17.30 Petrova přednáška, odpovídání na živé dotazy z hlediště

17.30 – 18.00 možnost druhého setkání s Petrem, který bude opět k dispozici na podepisování, společné fotografování i povídání

18.00 – 19.30 Petrova přednáška, odpovídání na anonymní dotazy z boxu

19.30 – 21.00 možnost třetího setkání s Petrem, který bude opět k dispozici na podepisování, společné fotografování i povídání

Top
Shopping Cart