Narozeninové setkání s Petrem Casanovou v Brně

Jedinečná příležitost, jak se osobně potkat s Petrem Casanovou, s možností sdělit mu svůj příběh, vyslechnout si jeho pohled, prožít s Petrem nejméně pět hodin.

Amazon Best-Selling Author, zakladatel největší komunity osobního rozvoje v Česku a na Slovensku a autor mezinárodního bestselleru 250 zákonů lásky (250 Laws of Love), který v rozšířené verzi vstoupil na český trh, po vyprodané pražské Lucerně navštíví Brno.

Zvolil výjimečný den – své narozeniny 30. srpna. “Takový den má člověk prožít s blízkými lidmi – rodinou a přáteli. Přesně tím jsou pro mě čtenáři, posluchači, prostě lidé, kteří spoluvytvářejí FirstClass. Jsou do značné míry mou rodinou a přáteli už deset let,” říká Petr.

Pětačtyřicetiletý autor knih, magazínů a každodenních článků na FirstClass.cz patří k nejposlouchanějším tvůrcům podcastů na Spotify, pravidelně vytváří také nedělní živá vysílání na Facebooku, kde jeho stránku sleduje více než 300 000 fanoušků.

Máte na Petra otázku? Chcete s ním prožít unikátní odpoledne a večer, popovídat si s ním z očí do očí, pořídit si společnou fotku, získat od něj vlastnoruční věnování, najít s jeho pomocí řešení pro Váš život?

Využijte příležitost. Zajistěte si místo včas.

Děkujeme za účast vás všech a za nezapomenutelnou atmosféru, kterou jste vytvořili. Na viděnou příště 🙂

Petr Casanova odchází z místa vždy jako poslední. Dokud se ptáte, je s Vámi.

Maté nějaké otázky, například k příštím akcím? Napište e-mail.

Top
Shopping Cart