Zde můžete vložit svůj dotaz Petru Casanovovi

Petr Casanova, zakladatel FirstClassu a uzavřené skupiny, děkuje za Vaši důvěru, s jakou mu svěřujete svou otázku. Rád Vám odpoví.

Petr ovšem má své limity. Je schopen osobně zodpovědět maximálně 300 otázek denně. Cokoli nad toto číslo je nad jeho síly. Jen počet sledujících na Facebooku převyšuje číslo 350.000 osob. Proto se Petr snaží odpovídat nejen v osobní komunikaci, ale také prostřednictvím své tvorby. Své články, magazíny, knihy, podcasty a živá vysílání vždy věnuje tématům, která lidé řeší a která je tíží. Než potvrdíte svou otázku, ujistěte se, prosím, že už na ni Petr někdy v minulosti neodpověděl.

Nahoře v záložkách máte přehled nejen Petrových článků, ale také magazínů, knih a podcastů. V uzavřené skupině se pak snaží každý týden zodpovídat položené otázky v klubovém živém vysílání. Svůj dotaz můžete položit živě tam, anebo v živém vysílání na veřejné stránce FirstClass.cz. Pokud pro Vás není nutně důležitý Petrův osobní názor nebo doporučení, můžete svou těžkost také sdílet, a to i anonymně, přímo na facebookové stránce uzavřené skupiny, kde můžete obdržet mnoho rozmanitých pohledů, a to rovněž od členů, kteří Váš problém už před Vámi vyřešili.

Děkujeme, že si vážíte Petrova času. Pokud nadále trváte na tom, aby si Váš problém přečetl právě on, vložte jeho znění zde.

Pro přístup do formuláře se přihlaste.

Poradna je k dispozici pouze členům FC Kurzu

Předplatit od 1,91 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Top
Shopping Cart