Potkejte se s Petrem Casanovou

Chcete svěřit svůj problém přímo Petru Casanovovi?

Autor jedenácti bestsellerů nejen píše nebo odpovídá prostřednictvím podcastů a živých vysílání, ale je k dispozici i pro osobní povídání.

Existují dvě možnosti: Setkání, nebo individuální konzultace.

Setkání je tematickou přednáškou Petra Casanovy (cca 4 hodiny), uzpůsobenou pro velmi omezenou skupinu účastníků/tazatelů. Má charakter společné terapie. Přítomno může být maximálně třicet osob.

Individuální konzultace je Petrovým exkluzivním časem (cca 90 minut), věnovaným pouze jedné osobě nebo páru. Výsledkem je jasný přehled Petrových doporučení, předaný i písemnou formou.

Setkání

Petr Casanova poskytuje tematická Setkání v reakci na vysokou sledovanost svých živých vysílání. Petrovi vadí, že v rámci živých vysílání není v jeho silách zodpovědět všechny položené dotazy diváků. A když zodpovídá konkrétní dotaz, nemá dost času na detailní a komplexní vysvětlení svých doporučení. Proto vznikla Setkání, určená pro užší skupinu zájemců.

Každý účastník Setkání má garanci odpovědi na svou otázku. Tu může položit v rámci přednášky, ale i mimo ni. Buď před ostatními účastníky, nebo anonymně písemnou formou. Navíc, je-li časový prostor před, o přestávce nebo po ukončení Setkání, lze využít krátké soukromé rozmluvy s Petrem (která však svým časovým rozsahem nemůže nahradit individuální konzultaci).

Všem účastníkům Setkání je Petr k dispozici přibližně čtyři hodiny. Zodpovídá pokládané otázky, pomáhá vybrat nápomocné knihy nebo kurzy (ty je možné zakoupit přímo na místě a ihned opatřené Petrovým čerstvým věnováním či autogramem), samozřejmostí je možnost společné fotografie.

Setkání se konají v níže uvedených termínech, a to v diskrétním prostředí multifunkční kavárny Space Café v Praze, která je po dobu konání Setkání z důvodu vyššího soukromí zcela uzavřena návštěvníkům z ulice. Vstup je možný pouze s platnou vstupenkou.

Výběr termínů a témat

Členové FC Kurzu mohou použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Časový plán

Od 16:30 je Petr Casanova k dispozici pro soukromou rozmluvu, vepsání věnování do knih nebo kurzů, společnou fotografii.

Od 17:00 přednáška Petra Casanovy na stanovené téma. Účastníci mohou volně vstupovat se svými dotazy nebo příběhy.

V 18:30 přestávka na občerstvení, které je součástí vstupného. Petr je opět k dispozici pro soukromé potřeby.

Od 18:45 Petr Casanova zodpovídá písemné dotazy anonymních tazatelů.

Cca ve 20:00 ukončení oficiální části Setkání. Až do 20:30 je Petr znovu k dispozici pro soukromé potřeby.

Na individuální konzultaci je nutné být objednán. Termíny stanovuje Petr Casanova, domluva je možná mailem. Do konce dubna jsou všechny termíny obsazeny. Květnová okna ještě nebyla Petrem otevřena. Individuální konzultace probíhají v odděleném salonku Space Cafe bez jakéhokoli vyrušování zvenčí.

Jak se dostat na místo

  • Všechna Setkání probíhají ve Space Cafe, jedinečné kavárně pro pořádání uzavřených akcí, umístěné v přízemí sídla společnosti Google. POZOR! Do budovy jsou dva vchody – ten z adresy Praha 5, Stroupežnického 17 nevyužívejte. Vchod do kavárny je z boční ulice Karla Engliše. Mapa zde.
  • Dopravní dostupnost je výborná. Cestujete-li městskou hromadnou dopravou, do vzdálenosti 200 metrů jsou stanice metra B Anděl, tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191.
  • Využíváte-li meziměstské spoje, ve vzdálenosti 200 metrů od kavárny je autobusové nádraží Praha-Na Knížecí, zatímco autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je vzdálené 1 stanici metrem (vystoupíte ve stanici Anděl) nebo 1 až 2 zastávky tramvají (vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl).
  • Přijedete-li autem, parkovat můžete v okolí na placených zónách anebo v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleném rovněž 200 metrů od kavárny.
  • Bloudíte? Volejte +420 602 311 989, pište [email protected].

Máte dotaz?

Napište nám e-mail

Top
Shopping Cart