Petr Casanova osobně: Vyřešte své trápení s jeho pomocí

POZOR: Poslední Setkání v tomto roce!

Nevíte si rady? Využijte možnosti potkat se s Petrem Casanovou osobně. Zvolit můžete buď Setkání, nebo individuální konzultaci.

Setkání

Čeká vás exkluzivní zážitek.

 • Posezení v oblíbené pražské kavárně Space Cafe, která bude po dobu akce uzavřena pro veřejnost. Dovnitř nebude smět nikdo „z ulice“. Jen ten, kdo má vstupenku.
 • Obsluha i veškerý sortiment kavárny však zůstávají účastníkům Setkání exkluzivně k dispozici.
 • Space Cafe je jedinou kamennou prodejnou v ČR, která smí nabízet Petrovy knihy a kurzy. Jsou zde volně k přečtení a také k zakoupení. S Petrovým příchodem máte možnost nechat si do nich vepsat autogram nebo osobní věnování. Petr vám rovněž rád poradí s výběrem vhodné publikace pro vaše blízké.
 • Kromě vás bude přítomno už jen několik osob. Usazeni budete divadelně, před vámi Petr. Bude nejen přednášet na dané téma, ale odpovídat na každou vaši otázku.
 • Nemusíte se ptát, můžete jen být přítomni, poslouchat a vzdělávat se.

Co je užitečné vědět

 1. Přijďte včas. U vstupu do kavárny se prokážete buď svým jménem, nebo platnou vstupenkou v telefonu. Nevadí, když přijdete s výrazným předstihem. Kavárna je až do zahájení Setkání v běžném plném provozu. Využijete klimatizovaný prostor, pohodlná křesla i profesionální baristy, kteří vás rádi občerství prémiovými nápoji, snacky i dezerty. Zrelaxujte. S Petrovým příchodem začínáme.
 2. Stydíte-li se, ptát Petra se nemusíte nahlas. Můžete svůj dotaz anonymně napsat na papír.
 3. Přejete-li si s Petrem hovořit zcela sami a stranou, zvažte možnost spojit účast na Setkání rovnou s individuální konzultací. (POZOR! Jde o Petrovu příplatkovou službu a termín si musíte domluvit předem s Petrovou asistentkou na mailu zde. Počítejte nejméně s 60 minutami vašeho času. Petr vám poskytne analýzu vaší situace i přehled konkrétních doporučení. Poznámka: Individuální konzultaci si můžete samozřejmě domluvit i bez účasti na Setkání.)

Členové FC Kurzu mohou při nákupu vstupenky na Setkání použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kde

Multifunkční kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, uprostřed Stroupežnického ulice, která spojuje obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Kavárna je v přízemí rohové budovy, sídla společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vstup do kavárny je zpoza rohu, z boční ulice Karla Engliše. Mapa zde.

 • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď 1 stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), anebo 1 až 2 zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

 • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

 • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Bloudíte? Zdrželi jste se? Volejte kavárnu +420 602 311 989, pište [email protected]

Máte dotaz k Setkání? Napište nám e-mail zde

Máte dotaz k individuální konzultaci? Napište e-mail Petrově asistentce zde

Top
Shopping Cart