Setkání s Petrem Casanovou aneb Vyřešte své trápení

Máte trápení? Přestaňte ho řešit. Pojďte ho vyřešit.

Petr Casanova připravil kalendář živých osobních setkání. Příležitost nejen se potkat, ale hlavně odejít s vyřešením svého problému.

Co Vás čeká

Soukromí. Kavárna uzavřená pro veřejnost, ale s personálem pro Vaše veškeré pohodlí. Dobrá káva a lehké občerstvení nadosah ruky. A hlavně Petr Casanova, autor jedenácti bestsellerů, a více než tři hodiny společného posezení a povídání. Můžete se ptát, ale nemusíte. Můžete jen poslouchat, ale přidat i svou zkušenost. Přítomen je pouze Petr a několik dalších čtenářů nebo posluchačů, jako jste Vy. Velmi omezený kruh. Tak, aby každá otázka mohla být zodpovězena a vysvětlena k nejvyšší spokojenosti tazatele.

Výhody Setkání

  1. Jistě, Petr Casanova odpovídá na otázky čtenářů a posluchačů i během veřejných živých vysílání na Facebooku nebo YouTube. Vzhledem k vysoké sledovanosti pořadu (1000+ sledujících), a tedy vysokému počtu dotazů, ovšem není v Petrových silách odpovědět každému a tak podrobně, jak by si tazatel přál. NAOPAK při Setkání má každý z účastníků záruku komplexní odpovědi. Setkání se totiž pořádá v co nejomezenějším kruhu. Čím méně účastníků, tím více prostoru pro každý příběh.
  2. Setkání lze spojit i s individuální konzultací Petra Casanovy (nutno domluvit předem zde).
  3. Přímo na místě lze i bez předchozí rezervace zakoupit všechny knihy Petra Casanovy a ihned je nechat opatřit Petrovým čerstvým podpisem nebo věnováním.

Jak to probíhá

Program začíná v 17:00. Přijďte včas. U vchodu probíhá prezence. Přijít do kavárny můžete i mnohem dříve. Kavárna je do začátku Setkání normálně otevřena pro veřejnost.

V 17:00 začíná Petrova přednáška na dané téma + odpovídání na jednotlivé dotazy. Ptát se můžete nahlas (před ostatními, jako při živém vysílání), anebo písemně (anonymně).

Spěcháte-li na spoj, odejít můžete kdykoli v průběhu Setkání. Obvykle je jedna přestávka na lehké občerstvení, které je součástí vstupného. Petr je po celou dobu k dispozici na popovídání, vepsání podpisu či věnování do vybrané knihy, doporučení nápomocných publikací, společnou selfie. Obvykle se končí okolo 20:00.

Kde to probíhá

Multifunkční kavárna Space Cafe je v Praze 5 na Andělu. Místo je dobře dostupné městskou i meziměstskou dopravou. Viz níže.

Termíny Setkání

Členové FC Kurzu mohou použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Jak se za námi dostat

Space Cafe je v Praze na Andělu, uprostřed Stroupežnického ulice, spojující OC Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Nachází se v přízemí moderní rohové budovy, sídla společností Google, Pfizer nebo First Class Publishing. Přední vchod (ze Stroupežnického ulice) je služební. Využívejte boční vstup přímo do kavárny z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

  • meziměstským spojem

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů (na ulici Ostrovského).

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď 1 stanici metrem (z meziměstského autobusu/vlaku přestoupíte na metro ve stanici Smíchovské nádraží a vystoupíte o stanici dál, Anděl), anebo 1 až 2 zastávky tramvají (z meziměstského autobusu/vlaku přestoupíte na tramvaj na zastávce Smíchovské nádraží a vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl). Vždy vystoupíte na ulici Nádražní a do kavárny to máte už jen 200 metrů.

  • pražskou MHD

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si.

  • autem

Parkovat můžete buď se štěstím na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem), nebo spolehlivě v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice).

Bloudíte? Volejte +420 602 311 989, pište [email protected]

Máte dotaz k Setkání? Napište nám e-mail zde

Cestujete z dálky, máte vyhrazený celý den nebo večer a chcete Setkání spojit rovnou s individuální konzultací? Domluvte si termín s Petrem Casanovou e-mailem zde

Top
Shopping Cart