Petr Casanova osobně: Jak vyřešit své trápení s jeho pomocí

Máte trápení? Pojďte ho vyřešit s pomocí Petra Casanovy.

Vedle čtení Petrových knih a kurzů se můžete s Petrem osobně potkat. Záleží na vás, kterou ze dvou forem si vyberete.

1. Setkání

Vhodné pro ty, kdo chtějí znát odpověď na svou otázku, ale:

 • nechtějí ji pokládat veřejně v živém vysílání Petra Casanovy před stovkami neznámých či naopak známých lidí
 • neodvažují se ještě otevřít a svěřit Petrovi o samotě při individuální konzultaci
 • současně se chtějí v daném tématu vzdělávat

Setkání je příjemným společným večerem v kavárně, která je po dobu konání uzavřena pro veřejnost (konzumenty z ulice), ale obsluha kavárny je účastníkům Setkání dál k dispozici, stejně jako sortiment kavárny. Účastníci sedí zpravidla v divadelním uspořádání, počet míst je limitován na 5 až 40 podle povahy tématu.

Petr Casanova je účastníkům k dispozici tři hodiny. Na zvolené téma (viz výběr níže) nejprve přednáší, poté zodpovídá otázky. Ptát se můžete, ale nemusíte. Můžete jen tiše poslouchat po celý večer. Kdo chce položit dotaz, může využít i anonymní formu písemného dotazu. Petrovi se před ostatními můžete svěřit i s konkrétním trápením, Petr vám poví svůj rámcový názor a dá rámcová doporučení.

Setkání je optimální příležitostí pro seznámení nebo získání nových přátel, kteří buď řeší podobný problém, anebo vám budou blízcí svým pohledem na život a řešení těžkostí.

Petrovu přítomnost můžete využít k získání osobního věnování do vybrané knihy nebo tištěného kurzu. Veškerá Petrova tvorba je na místě k zakoupení.

2. Individuální konzultace

Exkluzivní čas s Petrem Casanovou. Jen vy a Petr. Oddělený salonek bez přítomnosti dalších osob. Čistící, někdy až katalytická procedura (slzy), jejímž cílem je pochopit problém, ve kterém jste se ocitli, příčinu, která tento problém vytvořila, i řešení, které vám pomůže z problému ven.

Podmínkou individuální konzultace je:

 • 60 minut vašeho času bez jakékoli předchozí přípravy
 • ochota hovořit i o své minulosti (dětství)
 • přijetí i tvrdých faktů

Zatímco téma Setkání určuje Petr Casanova, téma individuálních konzultací určujete vy. Výhodou je, pokud již alespoň trochu znáte Petrovu tvorbu (živá vysílání, podcasty, publikace), šetří to čas při vysvětlování pojmů a řešení.

Výsledkem individuální konzultace je rozbor dané situace s příčinami a následky + návrh úkolů, řešení, způsobů pomoci. Petr si zakládá na tom, že konzultace musí mít pro respondenta smysl a hodnotu.

Výjimečně možná (jste-li v zahraničí) je i konzultace online. Petr však preferuje osobní schůzku. V Praze je místem kavárna Space Cafe a její oddělený salonek s možností obsluhy a donášky občerstvení.

TIP: Petrovy konzultace patří k nejdražším na trhu. Chcete-li ušetřit a netrváte na osobě Petra Casanovy, který je enormně vytížen, využijte Petrův tým konzultantů. Poskytnou vám konzultace o 30–40 % levněji, než kolik stojí jiné terapie srovnatelné kvality. Kromě peněz ušetříte i čas. Nemusíte nikam dojíždět, konzultaci můžete absolvovat odkudkoli online.

Zajímá vás Setkání? Proč ho zvolit:

 1. Přímo z úst Petra Casanovy se dozvíte možnosti řešení konkrétního problému, která můžete využít nejen ve vlastním životě, ale i při pomoci svým blízkým.
 2. Zažijete jedinečný opečovávací večer. V kavárně Space Cafe vás čeká klimatizovaný prostor, pohodlná křesla a ochotná obsluha, která vám ráda donese prémiovou kávu až k vašemu místu, zatímco posloucháte.
 3. Kavárna je jedinou kamennou prodejnou v České republice, kde si můžete volně prohlédnout, pročíst a zakoupit všechny Petrovy knihy a dosud dostupné kurzy. Petrovy přítomnosti můžete využít nejen k rozhovoru, ale i vepsání jeho věnování, nahrání Petrova osobního vzkazu obdarovanému či pořízení společné selfie fotografie.

Kdy

Níže je program témat nejbližších Setkání. Máte-li zájem, se zakoupením vstupenky neotálejte, počet míst v kavárně je omezen.

Večer přijďte včas. Petr začíná přednášku v 17:00. Na místě můžete být i s velkým předstihem, kavárna je od rána funkční, až od 16:30 uzavřena pro veřejnost. Platnou vstupenkou (svým jménem) se prokažte ihned po vstupu do kavárny.

S jednou přestávkou přibližně v 18:45 končí Setkání okolo 20:00. Odejít (například na dřívější dopravní spoj) můžete kdykoli v průběhu.

Členové FC Kurzu mohou při nákupu použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kde

Multifunkční kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, uprostřed Stroupežnického ulice, která spojuje obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Kavárna je v přízemí rohové budovy, sídla společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vstup do kavárny je zpoza rohu, z boční ulice Karla Engliše. Mapa zde.

 • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď 1 stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), anebo 1 až 2 zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

 • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

 • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Bloudíte? Zdrželi jste se? Volejte kavárnu +420 602 311 989, pište [email protected]

Máte dotaz k Setkání? Napište nám e-mail zde

Chcete spojit Setkání a individuální konzultaci s Petrem ten samý den? Domluvte se včas s asistentkou Petra Casanovy e-mailem zde

Top
Shopping Cart