Série Setkání „Jak změnit svůj život“ s Petrem Casanovou

10. února: Jak zahojit zraněné vnitřní dítě

Máte syndrom hladového srdce a nedokážete se odpojit od vztahů, které nevycházejí? Máte syndrom hodného člověka nebo Stavitele a v životě na to doplácíte? Víte o původu svých problémů v dětství, o autoritativních až perfekcionistických rodičích, nebo jste byli nemilovaným dítětem a s dozvuky se potýkáte i v dospělosti? Tíží vás nesebevědomí, závislost na lidech, i na sobcích a manipulátorech?

Nevíte, jak dál? Potřebujete pomoci, popovídat si o svém příběhu nebo vyslechnout možnosti řešení právě ve vašem případě?

Začněte nový život. V souvislosti s vydáním dvou pracovních knih Nový začátek a Tady končí stres pořádá jejich autor Petr Casanova několik tématických setkání, tentokrát na téma Jak zahojit zraněné vnitřní dítě. Nepropásněte tuto příležitost.

15. února: Jak vrátit člověka, který odešel

Mrzí vás něčí odchod? Nedovedete si představit budoucnost bez protějšku? Z vaší strany existuje cesta ke sblížení, ale bojíte se, že protějšek už spálil všechny mosty?

Ale co když ne? Co když naděje opravdu umírá jako poslední? Co když existuje účinný způsob, který jen nevidíte? Co když se trápíte zbytečně?

Vypněte emoce a zapněte rozum. V souvislosti s posuvnými knihami Nový začátek a Tady končí stres přidává Petr Casanova setkání na téma Jak vrátit člověka, který odešel. Využijte tuto možnost.

3 výhody Setkání

  1. Čekají vás tři hodiny společného času, dostatečný prostor na to, abyste se svěřili se svým trápením, pokud chcete, a pochopili, co pro sebe můžete udělat
  2. Petr Casanova vám bude k dispozici v unikátním prostředí jedinečné pražské kavárny Space Cafe, která bude po dobu akce uzavřena pro veřejnost (návštěvníky z ulice), a přitom personál i kompletní sortiment kavárny vám budou dál k dispozici. Užijte si nápomocné povídání při výborné kávě nebo zákuscích, které vám budou přineseny až k vašemu místu.
  3. Můžete se ptát i jen naslouchat, pokud se chcete v oblasti psychologie pouze vzdělávat. Kromě vás a Petra bude přítomno jen několik dalších posluchačů. Kapacita kavárny i akce je omezena.

3 výhody Space Cafe

  1. Multifunkční kavárna Space Cafe je jediným prostorem v České republice, kde si můžete současně prohlédnout i zakoupit všechny Petrovy knihy a kurzy. Návštěvníci kavárny je mají volně ke čtení. Petrovu přítomnost na Setkání můžete na místě využít k získání autogramu nebo osobního věnování do čerstvě zakoupené knihy, ke společné fotografii.
  2. Prostor kavárny je doplněn samostatnými a diskrétními místnostmi pro individuální konzultace. Chcete-li probrat svůj problém s Petrem, jeho e-mail je zde. K dispozici je pouze několik termínů před a po Setkání. Individuální konzultace trvá přibližně 60 minut a jejím výsledkem je detailní rozbor situace a přehled doporučených řešení. Hradí se samostatně.
  3. Do kavárny můžete přijít i s výrazným předstihem a v pozici běžného zákazníka pohodlně využívat jejích služeb až do začátku Setkání, kdy je přítomnost dovolena pouze osobám s platnou vstupenkou.

Členové FC Kurzu mohou při nákupu vstupenky na Setkání použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kde

Kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, a to uprostřed ulice Stroupežnického, která spojuje Obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Jde o budova, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny je zpoza rohu, z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

  • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď jednu stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), nebo jednu až dvě zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

  • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

  • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích Obchodního centra Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Důležité kontakty

Top
Shopping Cart