Potkejte se s Petrem Casanovou

Řešíte nějaký problém? Přestaňte ho řešit. Pojďte ho vyřešit.

Petr Casanova, autor jedenácti bestsellerů, odpovídá na otázky jak prostřednictvím podcastů a živých vysílání, tak osobních Setkání.

Setkání je forma společného sezení v počtu deseti, maximálně několika desítek osob. Přednáška s možností osobního dotazování v prostředí uzavřené kavárny je určena pro všechny, kdo řeší daný problém nebo se chtějí v konkrétně oblasti vzdělat. Při kladení otázek není nutné odhalit svou identitu (možnost písemných dotazů), či naopak je možné hovořit s Petrem přímo, stranou.

Jak probíhá Setkání

Místem je jedinečná kavárna, která nemá obdoby. Po dobu Setkání je pro veřejnost uzavřena, takže neregistrovaný host z ulice nemůže vstoupit. Komorní prostor je uzpůsoben pro divadelní sezení, místa nejsou číslovaná, sednete si tam, kde se cítíte dobře. Po ruce máte občerstvení i stolek s možností zanechání osobního, leč anonymního dotazu.

Petr má pro celou skupinu nejméně čtyři hodiny času. Kdykoli můžete odejít, kdykoli položit dotaz i „veřejně“, zvednutím ruky. Nemusíte se na nic ptát, ale můžete. Prozrazovat se na sebe nic nemusíte, ale můžete. Přicházet s problémem nemusíte, ale můžete. Petr využívá i forem kruhové terapie, kdy se o jednom problému baví společně všichni.

Proč existuje Setkání

Petr Casanova není spokojen s mírou svých odpovědí v pravidelných živých vysíláních. S ohledem na vysokou sledovanost (vysoký počet sledujících, tedy i dotazujících) nemá dostatečný čas a prostor na to, aby zodpověděl problémy všech tazatelů, ba aby jednotlivá témata mohl rozebrat komplexně – od příčin po následky. Kromě toho, pro hlubší pochopení situace potřebuje tazatele vidět, mít možnost se diskrétně doptat, a tudíž zpřesnit svá doporučení nebo stanovené úkoly. Proto se rozhodl pro takovou formu osobní pomoci, kde bude užší, limitovaný okruh zájemců.

Dějiště Setkání je v místě s výbornou dopravní dostupností. V metropoli, přímo na vlacích, autobusech, metru, tramvajích. Přijedete-li autem, zaparkujete v blízkém obchodním centru. Kavárna, ve které se Setkání konají, je rovněž vybavena oddělenou a odhlučněnou místností pro diskrétní rozmluvy mezi čtyřma/šesti očima, kterou Petr využívá na individuální konzultace. Na místě lze dokoupit všechny dostupné Petrovy knihy nebo tištěné kurzy s živým autorovým podpisem nebo vyžádaným věnováním například pro Vaše blízké.

Více o místě: Space Cafe, Praha 5, vchod z ulice Karla Engliše. Webové stránky jsou zde.

Výběr termínů a témat

Členové FC Kurzu mohou použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Časový plán Setkání

Kavárna je otevřena od 8:00. Petr Casanova zde po celý den provádí individuální konzultace (pro tuto zvláště placenou pomoc je nutné předem se objednat zde).

Od 16:30 probíhá registrace účastníků Setkání. Asistenti kontrolují vstupenky. Petr je k dispozici pro seznámení, rozmluvu, doporučení knih či kurzů, vepsání věnování do nich, společnou fotografii, a tak dále.

V 17:00 zahájení přednášky Petra Casanovy. Možnost dotazů ústních (veřejných), případně písemných (anonymních).

V 18:30 jedna 15minutová přestávka. Možnost využití občerstvení a celého zázemí kavárny. Petr je opět k dispozici pro osobnější rozmluvu.

Ve 20.00 ukončení oficiální části. Petr zůstává až do 20.30 k dispozici pro osobnější rozmluvy.

Poznámka: Odchod na vlakové, autobusové nebo jiné spoje je pochopitelně možný kdykoli v průběhu Setkání.

Jak se dostat na místo Setkání

  • Space Cafe je v Praze na Andělu. Kavárna tvoří přízemí moderní administrativní budovy, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny NENÍ zaměstnaneckým karuselem z ulice Stroupežnického 17, ale bokem z ulice Karla Engliše. Mapa zde.
  • Využíváte meziměstské spoje? Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí je 200 metrů od kavárny. Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je 1 stanici metrem (nastoupíte ve stanici Smíchovské nádraží a vystoupíte ve stanici Anděl) nebo 1 až 2 zastávky tramvají (nastoupíte na zastávce Smíchovské nádraží a vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl).
  • Využíváte pražskou MHD? V okruhu 200 metrů od kavárny jsou: stanice metra B Anděl, tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191.
  • Přijedete autem? Parkovat můžete v okolí kavárny na placených zónách nebo v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleném 200 metrů od kavárny.
  • Bloudíte? Volejte +420 602 311 989, pište [email protected].

Máte dotaz?

Napište nám e-mail

Top
Shopping Cart