Vánoční setkání s Petrem Casanovou

POZOR: Poslední Setkání v tomto roce!

Cítíte se před Vánocemi osaměle, smutně, oslabeně? Využijte možnosti potkat se s Petrem Casanovou osobně.

Čeká vás exkluzivní zážitek:

 1. 3 hodiny s autorem dvanácti bestsellerů o zvládání nejbolestnějších situací v životě
 2. Atmosféra neobvyklé pražské kavárny Space Cafe, která bude po dobu Setkání s Petrem Casanovou uzavřena pro veřejnost.
 3. Obsluha i veškerý sortiment kavárny však budou dál vám k dispozici.

Vánoční setkání s Petrem Casanovou sestává z autorovy přednášky na téma zvládnutí samoty či osamělosti nejen o vánočních svátcích. Kapacita kavárny je limitovaná jen pro několik desítek osob, tak, aby každý mohl položit svou otázku, potažmo sdílet svůj příběh a dostat svou odpověď, anebo se ptát nemusel, celou dobu jen poslouchal, a přesto prožil příjemný a obohacující večer.

Ideální příležitost pro všechny, kteří znají Petrovo vyprávění ze živých vysílání, ale báli se tam před ostatními na něco zeptat. Při Vánočním setkání v diskrétním prostředí je možné ptát se nejen nahlas, ale také prostřednictvím písemného dotazu. Setkání nekončí, dokud není Petrem plně zodpovězen poslední dotaz.

3 výhody Setkání

 1. Nemáte-li ještě nakoupené vánoční dárky pro blízké, můžete to napravit na místě. Pražská kavárna Space Cafe je totiž jediným kamenným obchodem v ČR, který prodává všechny Petrovy knihy a kurzy. V kavárně jsou volně ke čtení.
 2. Petrovy přítomnosti můžete ihned využít k tomu, aby vám vepsal svůj autogram nebo osobní věnování obdarovanému. Šetříte tak nejen za dopravu, ale i za dárkové balení. Navíc, Petr vám samozřejmě rád poradí s volbou vhodné publikace na míru konkrétní osobě a její situaci.
 3. Domluvíte-li se předem, můžete Setkání spojit přímo s individuální konzultací. Ta trvá od 60 do 90 minut a je samostatně hrazená. Petr Casanova s vámi nejen probere situaci, ale na závěr vám dá písemný rozbor + přehled konkrétních doporučení/kroků pro zvládnutí situace.

Členové FC Kurzu mohou při nákupu vstupenky na Setkání použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kde

Kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, a to uprostřed ulice Stroupežnického, která spojuje Obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Jde o budova, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny je zpoza rohu, z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

 • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď jednu stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), nebo jednu až dvě zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

 • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

 • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích Obchodního centra Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Co je užitečné vědět

 1. Petr začíná na čas. Přijďte tedy nejlépe v předstihu. U vstupu do kavárny se prokážete svým jménem, nebo platnou vstupenkou v mobilním telefonu.
 2. Přijdete-li s výrazným předstihem, nevadí. Kavárna Space Cafe je až do zahájení Setkání s Petrem Casanovou v plném provozu. Využijte příjemný klimatizovaný prostor, pohodlná křesla i profesionální baristy, kteří vás rádi obslouží prémiovou kávou, snackem nebo ručně vyráběnými dezerty. Zrelaxujte, počtěte si v Petrových knihách, umístěných na policích.
 3. Potřebujete odejít ještě před skončením Setkání? Žádný problém. Jen prosím strpte, že se s vámi Petr osobně rozloučí. Váží si vaší návštěvy.

Důležité kontakty

Top
Shopping Cart