Jak změnit svůj život

Každý člověk, který není spokojen se svým životem, může začít život nový. Kdykoli, nezávisle na věku a situaci. Jen musí chtít a vědět jak. To první je na Vás, s tím druhým Vám může pomoci nová kniha Petra Casanovy ZNOVUZROZENÍ. U příležitosti jejího vydání pořádá Petr tematická setkání. Vyberte si z únorových a březnových termínů.

Co je slabé a silné Já? Jak můžeme řídit svou mysl? Co se děje, když řídí ona nás? Soukromá přednáška Petra Casanovy v příjemném a diskrétním prostředí pražského Space Café je otevřena Vašim otázkám a osobním příběhům. Přijďte si promluvit o své situaci a odstranit bloky, které Vás zbytečně drží tam, kde se necítíte dobře, nebo si jen užít náhled do lidského mozku a učinit ze sebe svého lepšího přítele.

Autor knihy ZNOVUZROZENÍ bude na místě připraven opatřit Váš osobní výtisk podpisem nebo věnováním. Užijte si osobní večer s Petrem při skvělé kávě, zákuscích a občerstvení. Kapacita je omezená, kavárna bude proto po dobu akce uzavřena pro návštěvníky z ulice. Vstup pouze s platnou vstupenkou.

Výběr termínů a vstupenek

Členové FC Kurzu mohou použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Harmonogram

17:00 Uvítací slovo Petra Casanovy, který bude na místě k dispozici pro společnou fotografii nebo podpis do knihy přibližně od 16:30.

17:05 První část večera. Přednáška Petra Casanovy na téma Jak změnit svůj život.

18:15 Přestávka pro občerstvení a popovídání s Petrem Casanovou.

18:30 Druhá část večera. Odpovídání Petra Casanovy na ústní nebo písemné dotazy.

19:15 Neformální závěr. Podepisování knihy ZNOVUZROZENÍ, možnost individuálních rozmluv s Petrem Casanovou (do 20:00).

Poznámka: Ve Space Cafe je v prodeji tvorba Petra Casanovy, od vybraných magazínů po všechny knihy. Petr rád doporučí nejvhodnější publikaci pro Vás nebo Vaše nejbližší a zároveň ji na místě opatří osobním věnováním.

Jak se k nám dostat?

  • Všechna setkání proběhnou v kavárně Space Cafe na adrese Praha 5, Stroupežnického 17. Vchod je z ulice Karla Engliše (viz navigace na fotografiích). Mapa zde.
  • Spojení: Do vzdálenosti 200 metrů jsou stanice metra B Anděl, tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191. Využíváte-li meziměstské spoje, ve vzdálenosti 200 metrů od kavárny je autobusové nádraží Praha-Na Knížecí, zatímco autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je vzdálené 1 stanici metrem (vystoupíte ve stanici Anděl) nebo 1 až 2 zastávky tramvají (vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl).
  • U vstupu do kavárny bude zkontrolována Vaše vstupenka – buď v telefonu, nebo vytištěná.

V případě dotazů nebo technických potíží se zakoupením vstupenky pište na [email protected]

Top
Shopping Cart