Potkejte se s Petrem Casanovou

Řešíte problém? Přestaňte ho řešit. Pojďte ho vyřešit.

Potkejte se osobně s Petrem Casanovou a dostaňte odpověď na svou otázku!

Co je Setkání

Příležitost se osobně potkat s autorem jedenácti bestsellerů. Prožít s ním tři hodiny povídání. Vznést svou otázku, ať už veřejně před ostatními (zvednout ruku a promluvit), anebo ji napsat na papír a dovolit Petrovi, aby ji anonymně před ostatními zodpověděl.

Proč Setkání

Petrovi odpovídá na otázky čtenářů a posluchačů již online během veřejných živých vysílání. Vzhledem k vysoké sledovanosti, a tomu odpovídajícímu vysokému počtu dotazů však není v jeho možnostech odpovědět každému, navíc tak komplexně, jak by si Petr přál (od příčiny až k řešení). Proto Setkání, vyhrazené jen omezenému počtu osob (od 10 do 30 hostů).

Jak probíhá Setkání

Setkání začíná v 17:00. Petr je hostům k dispozici přibližně od 16:45. S každým se seznámí podáním ruky, případně vypíše věnování do knih, vyhoví žádostem o společnou fotografii. Od 17:00 hovoří a zodpovídá jednotlivé dotazy do plné spokojenosti tazatele. Možno se ptát nahlas, nebo písemně.

Součástí Setkání je tabule s občerstvením (sendviče, zákusky) a dobrou kávou. Program je rozdělen jednou přestávkou na odpočinek, respektive osobnější rozhovor s Petrem. Konec v 20:15.

O místu Setkání

Dějištěm je Space Cafe (Praha 5, vchod z ulice Karla Engliše). Po dobu konání Setkání je kavárna uzavřena pro veřejnost. Ke vstupu potřebujete platnou vstupenku. Prezence je u vchodu.

Prostor kavárny můžete využít od ranních 8:00. Obsluha je po dobu konání Setkání dál přítomna a plně k dispozici. Z ulice však už kavárna není přístupná.

Místo je výborně dostupné (viz níže) meziměstskými spoji – vlakem, autobusem – i pražskou MHD, tedy autobusy, tramvajemi a metrem. Autem lze zaparkovat v nedalekém nákupním centru.

Navíc je Space Cafe jedinou autorizovanou prodejnou knih Petra Casanovy, které zakoupíte na místě i bez předchozího objednání. V případě přítomnosti Petra Casanovy je tedy možné odejít jak s nově zakoupenou knihou, tak rovnou opatřenou i čerstvým osobním věnováním.

Termíny Setkání

Členové FC Kurzu mohou použít slevový kód na – 50 %, který obdrželi e-mailem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kolik to zabere času

Setkání probíhá od 17:00 do 20:15. V případě potřeby (dopravní spoj) můžete odejít kdykoli v průběhu Setkání.

Doporučujeme přijít nejpozději v 17:00.

Jak se dostat na Setkání

  • pěšky

Space Cafe je v Praze na Andělu, uprostřed Stroupežnického ulice, spojující OC Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Nachází se v přízemí moderní rohové budovy, sídla společností Google, Pfizer nebo First Class Publishing. Přední vchod (ze Stroupežnického ulice) je služební. Využívejte boční vstup přímo do kavárny z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

  • meziměstským spojem

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí je vzdáleno 200 metrů (na ulici Ostrovského).

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je vzdáleno buď 1 stanici metrem (z meziměstského autobusu/vlaku přestoupíte na metro ve stanici Smíchovské nádraží a vystoupíte o stanici dál, Anděl), anebo 1 až 2 zastávky tramvají (z meziměstského autobusu/vlaku přestoupíte na tramvaj na zastávce Smíchovské nádraží a vystoupíte buď na zastávce Na Knížecí, nebo Anděl). Vždy vystoupíte na ulici Nádražní a do kavárny to máte už jen 200 metrů.

  • pražskou MHD

V okruhu 200 metrů od kavárny jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si.

  • autem

Parkovat můžete buď se štěstím na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem), nebo spolehlivě v podzemních garážích OC Nový Smíchov, vzdáleného od kavárny 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice).

Bloudíte? Pro pomoc volejte +420 602 311 989, pište [email protected]

Dotaz k Setkání? Napište nám e-mail zde

POZOR! Setkání není individuální konzultací. Pro individuální konzultaci (jen Vy a Petr) si sjednejte samostatný termín e-mailem zde přes asistentku Petra Casanovy

Top
Shopping Cart