Pavel Pumprla je český basketbalista narozený v roce 1986 v Českých Budějovicích. S basketbalem začal již v dětství a postupně se vypracoval až na profesionální úroveň. V české reprezentaci zastával funkci kapitána a se svým týmem se dokonce zúčastnil Mistrovství světa v Číně v roce 2019. V témže roce získal cenu Český basketbalista roku, což svědčí o jeho vynikajících výkonech na hřišti.

Pumprla je považován za jednoho z nejlepších českých basketbalistů současnosti. Svého času hrál v zahraničí, kde získal mnoho zkušeností a zlepšil svou hru. Je také respektovanou osobností mimo hřiště. Je znám svou pracovitostí a vysokým etickým kodexem. Jeho kolegové a trenéři ho obdivují pro jeho disciplínu a obětavost.

S ukončením aktivní kariéry ve sportu začal cítit potřebu podělit se o jeho inspirativní příběh, proto jezdí přednášet do škol, firem a dalších institucí, kde popisuje zajímavé momenty své kariéry a také životní lekce, které mohou být užitečné i mimo sport.

Zajímá Vás příběh Pavla Pumprly? Proč ve chvíli, kdy jeho tým slavil triumfální vítězství na Mistrovství světa, tak seděl sám v pokoji a na oslavy neměl vůbec náladu? Začtěte se do našeho rozhovoru!

Zbývá vám ještě 90 % článku

Pokračování článku je k dispozici pouze předplatitelům FC Klub a FC Kurz

  • Přístup k uzamčenému obsahu na webu FirstClass.cz
  • Přístup k digitálnímu archivu publikací FC Kurz a FC Workshop
  • Digitální verze aktuální vydání FC Kurz
  • Slevy 50% na setkání s Petrem Casanovou
  • Archiv více než 5.000 článků na téma osobního rozvoje
Předplatit od 59 Kč/měsíc
O autorovi
Lukáš Eder
Vyberte si z podobných témat
Top
Shopping Cart