Co jsou kurzy

 1. Kurzy a workshopy v písemné formě. Chodí Vám pohodlně přímo do schránky. Učíte se, kdy se Vám to hodí.
 2. Každý lichý měsíc vychází nový FC Kurz, každý sudý měsíc nový FC Workshop. Dohromady řeší jedno konkrétní psychologické téma a metody zvládání tohoto problému.
 3. Volit můžete buď jen FC Kurz, nebo jen FC Workshop, nebo FC Kurz i FC Workshop současně.

Co je FC Kurz

 1. FC Kurz je přednáškou Petra Casanovy ve formě stostránkového magazínu.
 2. Na základě poznatků a principů psychologie, psychoterapie a psychoimunologie objasňuje teorii daného problému a jeho řešení.
 3. Odhaluje metodiku řešení konkrétních skutečných případů Petra Casanovy.

Všechny dostupné FC Kurzy jsou zde

Co je FC Workshop

 1. FC Workshop je workshopem ve formě magazínu, který sestavuje Lukáš Eder.
 2. Jednotlivými „řečníky“ jsou odborníci a inspirativní osobnosti, které na příkladu vlastních příběhů ukazují řešení daného problému ve své životní praxi.
 3. FC Workshop je protkaný pracovními listy, které Vám pomáhají osvojit si nové myšlení a krok za krokem se zlepšovat i ve svém vlastním životě.

Všechny dostupné FC Workshopy jsou zde

Proč naše kurzy

 1. Nemusíte platit horentní sumy za běžné internetové kurzy nebo terapeutická sezení. Už se nebudete muset řídit časem druhých. Dokonce už se budete moci obejít bez pomoci zvenčí. Naše kurzy jsou stavěné tak, abyste se naučili jednat v konkrétních problémech efektivně a sami.
 2. Co magazín, to sto stran, psaných polopaticky. Psychologie srozumitelnou formou se stane přirozenou součástí Vašeho nového myšlení.
 3. Na osvojení nového návyku je standardně potřeba 21 dní. FC Kurz a FC Workshop řeší nedílně jedno téma 60 dní. Navíc následující vydání FC Kurzu a FC Workshopu z předchozí metodiky přirozeně vychází. Nový návyk Vás už neopustí.

POZOR! Naše kurzy nedotiskáváme. Po vyprodání již dané vydání není možné zakoupit. Přehled dostupných FC Kurzů, FC Workshopů a jejich zvýhodněných kombinací je zde.

Máte dotazy?

Top
Shopping Cart