Co jsou kurzy

  1. Kurzy a workshopy, za kterými nemusíte nikam dojíždět a utrácet horentní sumy. Naopak ony za Vámi chodí pohodlně přímo do schránky.
  2. Učíte se, kdy se Vám to hodí. Každé dva měsíce Vás čeká nové konkrétní psychologické téma a srozumitelně popsané metody zvládání tohoto problému.
  3. FC Kurz je komplexní „přednáškou“ Petra Casanovy, zabalenou do stostránkového magazínu. Polopatický výklad, doplněný fotografiemi, představuje psychologii, psychoterapii a psychoimunologii novým způsobem, kterému porozumí i dítě.

Všechny dostupné FC Kurzy jsou zde

Vybrané sady

  1. Záleží nám na tom, abyste dokázali pomoci sami sobě. Abyste sami sobě mohli být „koučem“ nebo svým blízkým lidem „lektorem“. Abyste pochopili, že řešení daného problému je vždy možné, a uměli i vyložit jak.
  2. Přednáškový FC Kurz je proto ve vybraných sadách doplněn FC Workshopem, prakticky zaměřeným magazínem, v němž jako „řečníci“ vystupují odborníci a jiné inspirativní osobnosti, jež daný problém řešily a vyřešily ve vlastní praxi.
  3. Jak FC Kurz, tak FC Workshop obsahují pracovní listy, které pomáhají čtenáři osvojit si nové techniky a sledovat svůj postupný rozvoj krok za krokem.

Všechny dostupné FC Workshopy jsou zde

Chcete se potkat s autorem?

  1. Nedokážete některé metody aplikovat do vlastního života? Využijte možnost setkání s Petrem Casanovou. Termíny jsou zde.
  2. Setkání se konají v multifunkční kavárně Space Cafe v Praze, kde můžete všechny dostupné FC Kurzy a FC Workshopy zakoupit také osobně.
  3. Máte dotaz? Napište nám e-mail.
Top
Shopping Cart