Proč je důležité prožívat pocity nejen ve vztahu

Ztrácíte se sami v sobě?
Nedokážete se hnout v životě z místa?
Snadno sklouznete do negativních myšlenek a nemáte energii do života?

Všechny tyto otázky mají jednu společnou odpověď – EMOCE. Máme je všichni, ale spousta z nás si s nimi neví rady. Ve škole nás nikdo neučil co dělat, když dostaneme vztek, strach nebo prožíváme zklamání. Stejně tak mnohdy nevíme jak udržet pod uzdou nadšení i radost a jakou sílu v sobě skrývá láska. Proto jsme na téma emoce vyzpovídali ve FirstClass podcastu kouče a trenéra Richarda Gonzora.

Richard Gonzor zve na svůj workshop Emoce zdravě a hravě

Jmenuji se Richard Gonzor a a věřím, že cesta k mysli a duši vede přes tělo a pohyb. Již 25 let pomáhám mužům i ženám, aby sladili své tělo, mysl i duši. Na mém workshopu pochopíte, že také emoce jako je smutek, strach nebo vztek můžete prožívat zdravě. Naučím vás, proč je důležité pocity neschovávat, nepotlačovat a nikam před nimi neutíkat. Zjistíte jak přijmout co se děje ve vašem nitru, jak to celé zdravě prožít a proč je důležité vypustit emoce ven. Díky tomu naleznete svou životní sílu a objevíte zdroj energie v emocích.

Přijďte na Workshop Emoce zdravě a hravě do kavárny Space Cafe v Praze na Andělu 25.června 2024 od 18:00 a osvojte si praxí ověřené techniky pro práci s emocemi.

Registrace na workshop zde

Žádná emoce není špatná nebo zakázaná. Na workshopu vás naučím, jak přijmout a vyjádřit své emoce, aniž byste ublížili sobě nebo svým blízkým.

Na jaký program se můžete těšit:

1. ČÁST – Teoretický úvod:

Než ve vrhneme do praxe, odpovím na tyto otázky:
– Co to jsou emoce a proč jsou důležité pro náš život?
– Proč některé emoce léčí a jiné zraňují?
– Nejčastější chyby při práci s emocemi a jak je odstranit.
– Co to znamená zdravě prožívat emoce a jak na to?

2. ČÁST – Praktická cvičení pro prožívání emocí v těle:

Provedu vás cvičeními, která vám pomohou zacítit jaké to je, když necháte své emoce volně proudit ve svém těle. A vyjádříte je.

3. ČÁST – Otázky a odpovědi:

Prostor pro vaše konkrétní dotazy ohledně situací, které v životě prožíváte. Podíváme se společně na možnosti jak je řešit a hlavně zdravě prožít.

Kdo jsem

Jmenuji se Richard Gonzor a věřím, že cesta k mysli a duši vede přes tělo a pohyb.

Jsem životní kouč, mentor a trenér bojových sportů. Mým vedením prošlo už tisíc lidí. Díky jejich vlastnímu úsilí a mému vedení vyřešili své problémy a posunuli se psychicky i emočně. Naučili se postupy, díky kterým dnes dokážou pomáhat sami sobě. Zlepšili si kondici i postavu a osvojili si zdravé životní návyky.

Mám dar vcítit se do emocí druhých a probudit v nich životní sílu. Ukazuji lidem, jak můžou i negativní emoce jako smutek, strach nebo vztek prožít zdravě. Učím je, jak pocity neschovávat, nepotlačovat a neutíkat před nimi. Protože když je přijmou, prožijí a pustí ven, naleznou svou životní sílu. Nabízím techniky, díky kterým to pak zvládnou i sami. Mám ženu a dvě dospělé děti, se kterými se od sebe vzájemně stále učíme.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pořadatel akce

MVDr. Richard Gonzor,
K lipám 297/18 Praha 9
IČO: 70751030
Prodej vstupenek zajišťuje společnost First Class publishing a.s.


Jak se dostanete do Space Cafe

Kavárna Space Cafe se nachází v Praze 5 na Andělu, a to uprostřed ulice Stroupežnického, která spojuje Obchodní centrum Nový Smíchov a autobusové nádraží Na Knížecí. Jde o budova, která je sídlem společností Google, Pfizer a First Class Publishing. Vchod do kavárny je zpoza rohu, z ulice Karla Engliše. Mapa zde.

  • Přijíždíte meziměstským spojem?

Autobusové nádraží Praha-Na Knížecí (na ulici Ostrovského) je od Space Cafe vzdáleno 200 metrů.

Autobusové a vlakové nádraží Praha-Smíchov je od Space Cafe vzdáleno buď jednu stanici metrem (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku Praha-Smíchovské nádraží pojedete metrem ze stanice Smíchovské nádraží do stanice Anděl), nebo jednu až dvě zastávky tramvají (z terminálu meziměstského autobusu/vlaku pojedete tramvají ze zastávky Smíchovské nádraží na zastávku Na Knížecí, nebo Anděl). Pro zorientování v mapě: Ve všech případech vystoupíte v ulici Nádražní a odtud to do kavárny máte už jen 200 metrů.

  • Přijíždíte pražskou MHD?

V okruhu 200 metrů od Space Cafe jsou: stanice žlutého metra B Anděl (ulice Plzeňská a Ostrovského), tramvajové zastávky Anděl pro linky číslo 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23 (ulice Plzeňská a Nádražní) a autobusové zastávky Anděl pro linky číslo 123, 167, 191 (ulice Ostrovského). Vyberte si…

  • Přijíždíte autem?

Spolehlivě zaparkujete v podzemních garážích Obchodního centra Nový Smíchov, vzdáleného od Space Cafe 200 metrů (na spojnici Stroupežnického a Plzeňské ulice). Se štěstím zaparkujete na placených zónách (viz mapka, oranžová = návštěvnická, fialová = smíšená, kavárna je vyznačena modrým křížkem):

Důležité kontakty

Bloudíte? Zdrželi jste se? Volejte kavárnu +420 602 311 989, pište [email protected]

Nějaký dotaz k Setkání? Napište nám e-mail zde


Top
Shopping Cart