Jak přitáhnout spřízněnou duši aneb 7 chyb, které nás brzdí

Četli jste 5 znaků soulmate? Nemůžete uvěřit, že někdo takový existuje, protože jste ho ještě nepotkali? Chybí Vám skutečná spřízněná duše a zkušenosti máte jen se samými karmickými partnery, kteří Vám ukázali, co už nikdy nechtít – ale kdy se konečně objeví někdo, kdo Vám dá to, co chcete?

Od nedělního živého vysílání Existuje vůbec normální protějšek? mě zavalujete dotazy typu „A co udělat pro to, abychom si ho přitáhli k sobě?“ „Jak tomu napomoci?“ „Existuje způsob?“

Jistěže existuje. Celá jedna moje kniha JáMy spřízněných duší popisuje, jak přitáhnout spřízněnou duši, a nejen to, jak ji poté neztratit, a nejen to, jak ji v případě ztráty zase získat zpátky. Psal jsem ji nejen na základě svých zkušeností, ale i konkrétních doporučení psychologie, psychoterapie a psychoimunologie, protože dlouhé nenalézání může prohlubovat skepsi, úzkost, osamělost, depresi, negativismus a nakonec i odhodlání vůbec vrhat se ještě do nějakých pokusů o nové seznamování. Co pokus, to potenciální zranění a zklamání. Kolik takových pokusů člověk vydrží, a při kolikátém už rezignuje?

A teď si to představte: Někde máte svůj protějšek. Ten také neví, jestli existujete Vy. Také na Vás někde čeká. A Vy to jednoho dne vzdáte. Už ho nehodláte hledat.

Rád přirovnávám systém spřízněných duší k velké mozaice puzzle. Každý dílek má své místo i spřízněné další dílky. Pokud se vytratí, pokud rezignuje na nalezení svého místa a svých dílků, někde někomu chybí. Učte se na to dívat i z tohoto pohledu. Nejenže někdo chybí Vám, ale Vy chybíte někomu.

A proto Vás prosím: Opusťte otázku „Nemám to už vzdát?“ a nechte mě inspirovat Vás tím, jak se svému správnému protějšku přiblížit. Uvidíte, že to nejsou žádné čáry. Vše má svou logiku. A hlavně Vám to pomůže posunout se k lepšímu životu. Nevěříte? Přesvědčím Vás.

Pro členy FC Kurzu, kteří jsou nejen odběrateli mého pravidelnému magazínu FC Kurz, ale mají přístup i k mým osobním konzultacím a k mým webinářům, jsem na středu připravil téma Jak pokořit strach z toho, co nemohu ovlivnit (pokud se chcete účastnit a jste členové FC Kurzu, instrukce naleznete v e-mailu; pokud se chcete účastnit a dosud nejste členy FC Kurzu, pak zjistíte více zde anebo pište na [email protected]). Je však setkání se spřízněnou duší skutečně něco, co NEMŮŽETE ovlivnit? A co když ano?

Pojďme si to v dalším klubovém článku na přání členů FC Kurzu (archiv všech naleznete zde) objasnit krok za krokem, respektive chybu za chybou, kterou lidé, čekající na spřízněnou duši, dělají. Nad čím pároví či individuální terapeuti obracejí oči v sloup? Co by lidé měli změnit či odstranit, aby se k nim spřízněná duše vůbec mohla reálně přiblížit? 

Zbývá vám ještě 90 % článku

Pokračování článku je k dispozici pouze předplatitelům FC Klub a FC Kurz

  • Přístup k uzamčenému obsahu na webu FirstClass.cz
  • Přístup k digitálnímu archivu publikací FC Kurz a FC Workshop
  • Digitální verze aktuální vydání FC Kurz
  • Slevy 50% na setkání s Petrem Casanovou
  • Archiv více než 5.000 článků na téma osobního rozvoje
Předplatit od 59 Kč/měsíc
O autorovi
Petr Casanova
Vyberte si z podobných témat
Top
Shopping Cart