Jak slepit prasklou skleničku aneb Když „nemůžete“ žít spolu ani od sebe

Měli jste někdy vztah s člověkem, vedle kterého jste se necítili dobře, váženě, respektovaně, milovaně?

Nebo takový vztah máte dosud?

Také jste si mysleli, že nejbolestnější je odejít?

Nebo jste názoru, že mnohem bolestnější je vedle takového člověka zůstávat?

Povím Vám, co je vůbec nejbolestnější – nevědět, jestli odejít, anebo zůstat. Trčet „mezi dveřmi“, a to i nyní, týden před Štědrým dnem. Nevědět, co je správné. A nevědět to hlavně pro to „Co když“ v hlavě: Co když ještě existuje naděje, jak bychom to mohli dát dohromady? Co když skutečně je nějaký způsob, jen ho nevidíme?

Ve všech svých knihách, které jsou určeny pro různé fáze vztahového života nebo osamělosti, zdůrazňuji, že fakt, že nevidíme řešení, ještě neznamená, že neexistuje. Proto ve svých knihách ukazuji cesty, které lidé neznají nebo ignorují, protože jejich účinek přehlížejí. Především v knihách 250 zákonů lásky a Spolu představuji, z jak „neřešitelných“ situací se lze vymotat. Nebo, viz kniha JáMy spřízněných duší, do jakých příkopů padají i dlouhodobě funkční vztahy, a tudíž že v tom nejste sami, respektive že takové problémy už zdárně vyřešili i ti před vámi.

Problém dveří

Se všemi páry řeším problémy na základě jednoduchého hesla:

Jestli chceš odejít, odejdi, dveře jsou otevřené.

Jestli si to rozmyslíš a chceš zpátky, vrať se, dveře jsou otevřené.

Ale nestůj mezi dveřmi. Blokuješ tak průchod. A ztrácíš můj i svůj čas – když „nevíš“.

Nikdy nemám v uzavřené skupině tolik práce jako před Vánocemi. Nejen kvůli osamělým, na které padl splín, ale také kvůli párům, které se dostaly do trucu, nekomunikace, nedůvěry nebo přímo odpojování. Následkem jsou přecitlivělost, podrážděnost, stres, výčitky, otravování prostředí, ve kterém případně žijí i děti. A to všechno v době, kdy „má přijít Ježíšek“. Není častější otázky než Jak vrátit naši mašinku na funkční kolej, i kdyby jen na vánoční svátky? Ukážu Vám jak. Ale pod podmínkou, že vánoční svátky VYUŽIJETE k práci na sobě i vztahu.

Jinak dál nečtěte a uzavřete se do bubliny, že Váš problém „nemá řešení“. Jistěže má. Ale musíte se ÚČASTNIT jeho řešení.

Jako Max a Mína. Poznáte se v jejich příběhu. Pojďme si 3 + 3 úkoly pro každého z vás vysvětlit bod za bodem:

Jste členem uzavřené skupiny? Pro další čtení se stačí přihlásit. V případě problému s přihlášením pište na [email protected].

Nejste členem a chcete jím být? Stačí se registrovat k členství FC Klub zde.

POZOR: Předplatitelé mého magazínu mají automatický přístup do uzavřené skupiny, tedy i ke klubovým článkům a klubovým vysíláním uvnitř skupiny. Tudíž: Zaujal-li Vás například nový magazín Emoce versus rozum: Cestou intuice, zvolte rovnou členství FC Premium a můžete volně číst více než 5000 článků.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům FC Klubu a FC Kurzu

Předplatit od 1,91 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Top
Shopping Cart
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]