Proč zkušení lidé přitahují grázly a mrchy

Stalo se Vám někdy, že jste přitáhli PŘESNÝ OPAK toho, co jste si přáli?

A pozor, stalo se Vám to i poté, co jste výslovně upozorňovali, že něco NECHCETE, a přece právě to přišlo do Vašeho života?

Seznámili jste se s člověkem, kterého jste jasně informovali, co NEHODLÁTE TRPĚT, on přikyvoval, a pak se PŘESNĚ TAK, jak jste nechtěli, zachoval?

Děje se Vám to opakovaně?

Pak Vás předně uklidním tím, že nejste sami.

V uzavřené skupině s tím lidé mají bohaté zkušenosti. Jako třeba ti dva.

Dušan a Jarka měli zlaté srdce. A zlato přitahuje. V případě zlatého srdce přitahuje ochota jeho majitele udělat pro dlouhodobý vztah opravdu vše. Vše, co je v jeho silách.

Pro Dušana a Jarku bylo překvapením, že ve svých vztazích naráželi jen na typy, které jejich zlaté srdce neoceňovali, ba pohrdali jimi samotnými. Dušan přitahoval – jak by někdo řekl – mrchy, Jarka grázly. A oba se divili: Proč? Vždyť to nechceme! Tak proč to dostáváme?

Dušan a Jarka neznali mou knihu Cítit rozumem, myslet srdcem. Kdyby tuto knihu o karmě ve vztazích znali, věděli by, proč potkávají právě takové zkušenosti.

Jejich výklad karmy zněl: Co vysíláš, to se Ti vrací. Tuto definici si však interpretovali po svém: Když vysíláš dobro, mělo by se Ti vracet dobro. Jenže tak to nefunguje. A přesto oba dostávali právě to, co vysílali. Jak je to možné? Vysvětlíme si to. Objasním jak to, CO a PROČ se Dušanovi a Jarce děje a dít bude, dokud to nezmění, a stejně tak to, CO mohou udělat ihned pro to, aby se to dít přestalo – jak mohou ovlivnit svou karmu.

Tomuto okruhu se věnuje velká spousta Vašich dotazů a osobních trápení, které se mnou chcete konzultovat při velkém setkání 16. listopadu večer. Jsem připraven a budu se těšit na všechny, kdo tuto jedinečnou příležitost individuálního posezení využijí. Kdo by rád znal odpověď, ale čas v můj jediný volný termín nemá, tomu nabízím svůj pohled alespoň psanou formou, zde.

Jak to, že dobří/hodní lidé tolik přitahují „hajzlíky“?

Jaká maličkost stačí k tomu, aby se tak dít přestalo?

Pojďme si to v rámci uzavřené skupiny objasnit bod za bodem tak, aby to každému bylo srozumitelné:

(Jste člen uzavřené skupiny? Pro další čtení se stačí přihlásit. Nejste člen a chcete být? Stačí se registrovat zde. Při problému s přihlášením pište na [email protected].)

POZOR: Objednáním předplatného mého magazínu (například počínaje Kurzem sebezvládání) získáváte přístup do uzavřené skupiny AUTOMATICKY, a s ním i přístup ke všem klubovým článkům i klubovým vysíláním. Předplatné vyřídíte zde.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Top
Shopping Cart