Proč se věrnost ženy pozná, když muž nemá nic, a věrnost muže, když má všechno

Jakou roli ve Vašem životě hrají peníze? V mém důležitou.

Peníze totiž umožňují poznat člověka. Nekazí, nýbrž odhalují skutečný charakter. Peníze jsou jako příležitost. Příležitost ukazuje zloděje. A to, zda peníze najednou máte, nebo najednou nemáte, je do značné míry lakmusovým papírkem Vašeho okolí – poznáte, koho jste opravdu měli celou dobu vedle sebe.

A někdy to prozření velmi bolí. Tím spíše, když jste sázeli na to, že po Vašem boku je spřízněná duše. A najednou – je tam prázdno.

Když jsem psal knihu JáMy spřízněných duší, měl jsem už za sebou nespočet sezení s úspěšnými muži, kteří opakovali: Není snadné najít si partnerku. Není snadné totiž poznat, která miluje nás, a která naše peníze. Proč je to potřebné vědět? Protože peníze se mohou rozutéct. A co potom? Zůstane protějšek nablízku? Nebo uteče také?

Stejné dilema ale měly také ženy, které už poznaly, jak může závratně rychlá kariéra muže změnit – jako by vyběhli po žebříku a nahoře zažili závrať. Zatočila se jim hlava a tak nějak zapomněli, do čí náruče padají. Respektive: Tak nějak opomenuli, že jiná žena jim od samého začátku, kdy začali na nejnižším stupínku, pořád trpělivě drží ten žebřík, po kterém o to jistěji stoupali.

Zažili jste vztah, kde Váš partner tak nějak vypustil z hlavy, že jste při něm stáli v nejtěžších chvílích?

Poznali jste křivdu, nevděk, hořké lidské zklamání – a jen proto odmítáte novou šanci v jakémkoli dalším vztahu?

Povím Vám příběh z uzavřené skupiny, která píše zvláštní příběhy. I tento dokazuje, že je škoda ztrácet naději předčasně a že je lepší přistupovat k životu jako ke knize: Pro jednou mrzutou kapitolu ještě neodepisovat celou knihu – někdy stačí otočit list a dát šanci pokračování příběhu. Celý děj pak může dostat překvapivou pointu.

Svou partnerku totiž našel velmi bohatý muž, který předtím tvrdě dopadl na dno. A svého partnera současně našla žena, která z každého předchozího vztahu odešla jenom s igelitkou. S oběma jen bylo třeba chvíli pracovat. Ukážu Vám, s jejich svolením, jak. Pochopíte, že i v uzavřené skupině, kde je dnes 7000 lidí, můžete najít svou spřízněnou duši. A nebude to náhoda. Daleko spíš si totiž porozumí lidé, kteří si z minulosti nesou nějaké zklamání či zranění. Vědí, koho by ocenili – třeba někoho, kdo jim už žádné zklamání nebo zranění nepřipraví. A to například i proto, že sám ze svého pohledu poznal, jaké to je, být odhozený jako nepotřebný odpad.

Pojďme si příběh obyčejného vztahového růstu, za pomoci podpůrné psychologie, popsat krok za krokem:

(Jste-li člen uzavřené skupiny, pro další čtení se přihlaste. Nejste-li člen a chcete být, registrujte se zde. V případě problému s přihlášením pište na [email protected].)

POZOR: Předplatitelé mého magazínu mají přístup do uzavřené skupiny AUTOMATICKY, tedy i ke klubovým článkům či klubovým vysíláním. Více čtěte zde.

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Top
Shopping Cart