Jak se stát celoživotní slabostí silného partnera

Denně jsem dotazován: Kde najít silného, spolehlivého, milujícího partnera?

Chápu, je to důležitá otázka.

Jedna je však neméně důležitá. A tu mi lidé nepokládají. Zní: Jsem takovým i já sám?

Ano, jsme navyklí mít nároky vůči druhým lidem, ale co když chyba, že neudržíme žádný vztah dlouhodobě, nebo se nám kdejaký vztah porouchá, je také na naší straně? Co když MY nejsme tím silným, spolehlivým nebo milujícím partnerem pro druhé?

Nepříjemná otázka, že? Proto se jí mnozí vyhýbají. O to víc si vážím těch, kteří v uzavřené skupině dokážou mluvit i o svých nedostatcích – a ptát se na způsoby, jak své slabiny odstranit. Právě pro tyto lidi, ochotné pracovat na sobě, píšu speciální klubové články, jako dnes, a každé úterý přímo ve skupině živě vysílám. Aby si uvědomili, že není ostuda přiznat si chybu, protože my všichni lidé jsme chybující bytosti. Největší chybu paradoxně dělá ten, kdo si myslí, že se žádné chyby nedopouští, že je dokonalý a že nemá co zlepšit. Takového dříve nebo později čeká osamění. A zbytečně. Každý člověk je totiž schopen měnit se k lepšímu. Bohužel každý však není ochoten.

Jakých pět kritických bodů dělá člověka atraktivním právě pro silného partnera? S čím se největší množství lidí nedokáže srovnat a nakonec upřednostní své ego před vztahem? Jinak řečeno: Kdo nakonec o to víc vyniká, když těchto pět bodů dokáže zvládnout?

Pojďme si objasnit všech těchto pět psychologických Rubikonů, které stojí za to překročit, a to jednoho po druhém:

(Jste-li členem uzavřené skupiny, prosím, přihlaste se. Nejste-li členem a chcete být, registrujte se zde, získáte přístup do uzavřené skupiny, ke klubovým článkům, klubovým živým vysíláním, případně i magazínu a dalším výhodám. V případě technických potíží s přihlášením pište podpoře sem.)

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Top
Shopping Cart