Jak zvládnout pozici třetího rodiče

Když oznamujete, že máte milovaný protějšek, dodáváte slovo ALE? Například: ALE je pořád zadaný, ALE je z minulosti zraněný a má zábrany, ALE zatím on nemiluje mě?

Pak do této rodiny patří také dodatek: Mám báječný protějšek, ALE má děti. Tím spíše, když ještě doplníte: ALE má děti, které žijí s ním.

Proč je to takový problém? Proč tolik lidí odpadá z pozice „třetího rodiče“? Co potřebují zvládnout nejen sami, ale s čím jim musejí pomoci právě jejich partneři?

I tak znějí Vaše otázky, na které si odpovíme dnes. Každé úterý a čtvrtek se věnuji ve svém článku členům uzavřené skupiny, kteří mohou v diskrétním prostředí diskutovat své problémy i pohledy na jejich řešení, mohou mi pokládat otázky v pravidelných klubových živých vysíláních a určovat témata klubových článků. Jako dnes.

Vstupujete do vztahu, kde jsou děti Vašeho protějšku, a zatím se nevyskytly problémy? Ukážeme si, na co je dobré se připravit, protože je vždy lepší být připravený než překvapený.

Už jste déle v takovém vztahu a někdy zoufalí z toho, že vlastně nad dětmi nemáte žádnou moc, zatímco ony nad Vámi téměř absolutní? Nebo máte partnera, který vstoupil do Vaší rodiny a Vy nechápete, proč se trápí, když mu přece děti z Vašeho pohledu nijak neubližují? Ukážeme si realitu také z opačné strany.

Nebo prostě chcete, aby vztah fungoval ze všech tří stran a nemuseli jste nikdy stavět dilema stylem: „Buď děti, anebo já“?

V článku na Vaše přání si to pojďme zodpovědět.

(Pokud jste členem uzavřené skupiny, prosím, přihlaste se. Pokud chcete být členem uzavřené skupiny, prosím, jednoduše se zaregistrujte. Budu se na Vás těšit také v klubovém živém vysílání od 10.00, případně bude v uzavřené skupině dostupný záznam dnešního vysílání.)

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde

Zvolte měnu
EUR Euro
Top
Shopping Cart