Máš za sebou špatné zkušenosti ve vztazích?

Obrátila se Tvoje důvěra proti Tobě, změnila se ve zradu, bolest, ztrátu sebevědomí a od té doby taky v nedůvěru?

Trápí Tě obrazy toho, jak Ti protějšek „mydlí schody“, otáčí se za jinými, opouští Tě, zanechává Tě napospas osamělosti, kterou nechceš, tak jako nechceš tyto obrazy?

Uvědomuješ si, že bázlivé myšlenky vytvářejí bázlivého člověka? Že špatné myšlenky plodí jen špatné pocity, špatné činy a špatné výsledky? Víš, že se nemáš hrabat v partnerově mobilu nebo elektronické poště, a přece to děláš? Nechceš žárlivost, ale přesto Tě ovládá?

„Jsi blázen!“ osočuje Tě protějšek. A Ty už věříš, že možná opravdu jsi.

Je Ti vůbec pomoci? Jistěže je. Ale musíš s odstraňováním problému začít tam, kde se problém vytvořil – ve Tvé hlavě. Už Albert Einstein řekl: „Žádný problém nevyřešíš za pomoci těch samých myšlenek, které ho vytvořily.“ Pojďme je jednoduše změnit.

Jsem autorem sedmi knih o vztazích, už jedenáct let každé dva měsíce vydávám stostránkový magazín, zaměřený vždy na jeden vztahový problém (přehled za poslední rok najdete zde). Každý den dostanu v průměru tři sta otázek, na které odpovídám svými každodenními články a podcasty a v úterý také živým vysíláním v uzavřené skupině, kterou jsem založil právě proto, abychom mohli otevřeně, bez cizích očí a uší, sdílet své problémy a jejich řešení. Přístup do skupiny je jen přes registraci zde. Dvakrát týdně také pro členy skupiny píšu zvláštní článek na přání. Jako dnes.

Chcete pracovat s emocionálním strachem, který nepomáhá se zapojením rozumu (na rozdíl od strachu racionálního), ale naopak rozum ochromuje?

Chcete ovládat své oslabující myšlenky a nebýt jimi naopak ovládáni?

Chcete přestat ničit své vztahy nemístnou žárlivostí tam, kde zrada a nevěra jsou pouze ve Vaší fantazii, a to opakovaně v každém Vašem vztahu od chvíle, kdy pochybnost našla místo ve Vaší hlavě?

Pojďme si tu cestu ukázat krok za krokem:

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde