Jsou články, které píšu, a přitom vím, že je skoro nikdo nebude číst.

Ten případ je totiž tak vzácný, že ho skoro nikdo nezažil.

Naštěstí.

Naneštěstí však přece někoho potkal. A já vím, že i kdyby následující řádky pomohly jen jednomu člověku, nepíšu je zbytečně.

Dvakrát do zad

Psychologie tento okrajový případ nazývá dvojitá zrada. Je strašný. Podvedou Tě spolu Tvůj partner a Tvůj nejbližší přítel.

A Ty se mi ozveš v domnění, že jsi ztratil dva nejbližší lidi. Jenže dvojitá zrada není dvojitá ztráta. Skutečného partnera ani skutečného přítele nejde ztratit. Dvojitá zrada jen umožňuje poznat, že nebyli skuteční.

Ale ty dvě bodné rány v zádech skutečné jsou. A pekelně bolí. V rozšířeném vydání mezinárodního bestselleru 250 zákonů lásky popisuji, jak zradu rychleji překonat. Ale co s dvojitou zradou? Jak se vyrovnat s tím, že ten, ke komu bychom intuitivně s partnerskou zradou zaběhli, je právě ten, kdo se na partnerské zradě podílel?

Je možné to překonat ve své vnitřní samotě – i bez nejlepšího přítele?

Jaké postupy psychologie doporučuje, abychom svá citová zranění ještě neprohlubovali a už tak bolestnou situaci ještě nezhoršovali?

Na téma zvládání problémů, vyplývajících z partnerských vztahů, jsem napsal šest knih. Vážím si globálního statusu Amazon Best-Selling Author, ale důležitější pro mě je pomoci těm, kteří se mi přímo svěřují ať na facebookové stránce FirstClass.cz, která má více než 300 000 fanoušků, tak v diskrétní zóně pro členy FC Klubu a FC Premium, kde každý týden odpovídám v uzavřeném živém vysílání a třikrát týdně ve speciálních článcích na Vaše přání. Jako dnes.

Pojďme tedy za řešením krok za krokem:

Pokračování článku je k dispozici pouze členům Klubu FC

Předplatit od 0.55 Kč za den

Máte již zakoupeno členství v Klubu FC?
Přihlaste se zde