Chcete sdělit svůj problém Petru Casanovovi?

Zajímá Vás názor Petra Casanovy právě na Váš osobní problém?

Využijte, prosím, diskrétní zónu, kterou Petr založil právě pro tento účel.

Ke vstupu do ní potřebujete členství FC Premium (získáte ZDE). Přístup do diskrétní zóny bez dokončené registrace a uzavřeného členství neumožňujeme. Otázky můžete klást podpoře mailem na adresu [email protected].

Existují jiné možnosti položení otázky?

ANO, ale…

Jen na facebookové stránce FirstClass.cz má Petr Casanova více než 300 000 fanoušků. Není v jeho silách odpovídat v každém okamžiku všem.

Na zaslané e-maily Petr neodpovídá z důvodu opakovaných phishingových napadení. E-maily příchozí na centrální adresu zde podléhají gatekeepingu. Příjemce není Petr, nýbrž jeho osobní asistentka. Z bezpečnostních důvodů byla zřízena diskrétní zóna, kam nelze vstoupit bez registrace a členství, kam nelze vložit link, dokument, zavirovaný soubor.

Alternativní možnosti:

  • PÍSEMNĚ můžete položit svou otázku Petrovi přímo v živém vysílání, které se koná na veřejné facebookové stránce FirstClass.cz každou neděli ráno. Petr může odpovědět živě, nebo v dodatečné písemné odpovědi. Záleží ovšem na Petrovi a jeho čase, není to pravidlo.
  • PÍSEMNĚ můžete s Petrem komunikovat také v uzavřené facebookové skupině Klub Motivace, která je určena pro členy FC Klubu a FC Premium (členství získáte ZDE).
  • Z OČÍ DO OČÍ Petrovi můžete položit svou otázku při speciálních akcích a setkáních (termíny ZDE), při kterých je regulován počet účastníků.

Mějte na mysli, prosím:

Petr Casanova si velmi chrání svůj čas.

Přesto denně odpovídá v průměru na 300 osobních dotazů, tj. více než 100 000 dotazů ročně.

Je v první řadě autorem, a to knih, magazínů, podcastů a článků na FirstClass.cz.

Řadě dotazů svých čtenářů a posluchačů se věnuje už v tématech svých každodenních podcastů Řešidlo, svého dvouměsíčního koučovacího magazínu FC, svých každodenních článků na FirstClass.cz a v pravidelných živých vysíláních, které probíhají dvakrát týdně, a to v neděli (veřejné) a uprostřed týdne (uzavřené, pro členy FC Klubu a FC Premium).

Poté, co se jeho knihy staly bestsellerem v USA, Velké Británii i na kontinentální Evropě, následkem čehož obdržel mezinárodní status Amazon Best-Selling Author od největšího světového knižního prodejce Amazon, má čtenáře a tazatele po celém světě.

Jeho čas je tedy velmi omezený.

Děkujeme za pochopení,

First Class Publishing, 2020

Vyberte si z podobných témat
Top
Shopping Cart